Zamknij
REKLAMA

Początek wakacji w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury

07:38, 29.06.2020 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza do środy 1 lipca na trzy seanse. O 14.30 Naprzód film dla dzieci z dubbingiem, o 17.30 Wierzę w ciebie i o 20.30 Tylko sprawiedliwość.

W pierwszej propozycji kutnowskiego kina dwóch braci próbuje sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca, gdyż nieudane czary powodują, że pojawia się tylko od pasa w dół.

Prawdziwą historię miłości wystawionej na próbę zobaczymy w Wierzę w ciebie. Gdy wydaje się, że zdobywający popularność piosenkarz i jego ukochana mają świat u stóp, ich szczęście burzy diagnoza, która brzmi jak wyrok.

A na koniec Tylko sprawiedliwość czyli historia światowej sławy adwokata Bryana Stevensona, który wspomina sprawę skazanego na karę śmierci mordercy osiemnastolatki Waltera McMilliana. Udało mu się go wybronić.

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA