Zamknij
REKLAMA

Noc św. Jana z kutnowskim akcentem na tarasach ŁDK. Oglądaj w internecie

12:09, 22.06.2020 | ŁDK
Skomentuj
REKLAMA

Łódzki Dom Kultury w najbliższą środę, 24 czerwca organizuje po raz pierwszy w historii instytucji koncert na tarasach ŁDK. Ze względów bezpieczeństwa w okresie pandemii wydarzenie będzie transmitowane on - line. Dzięki temu każdy mieszkaniec naszego województwa będzie mógł spotkać się z muzyką na żywo w swoim domu.

Koncert - "Noc św. Jana na tarasach ŁDK. Łodzianom w czasach pandemii" otrzymał oficjalny patronat Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreibera a współorganizatorem wydarzenia jest Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne "Ocalić od Zapomnienia".

Wystąpią: Trio Podwórkowe, Antoni Marzec z Kutna,  Lara Hidane - finalistka The Voice Kids, Monika Mioduszewska-Wysokińska i Marek Lewandowski, Monika Mioduszewska wraz z zespołem Bartka Grzanka, Bartek Grzanek. Gwiazdy Nocy św Jana to Siostry Szydłowskie - laureatki The Voice Senior, a gość specjalny to Teresa Żylis-Gara.

Koncert transmitowany będzie na żywo na https://www.facebook.com/lodzkidomkultury/

(ŁDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA