Zamknij
REKLAMA

czytaj z eKutno.pl: Poznaj z dziećmi niezwykłe historie prawdziwych bohaterów!

22:56, 16.03.2020 | Paulina Kabalak Burda Media Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Skomentuj

Kiedy myślimy o bohaterach, to wyobrażamy sobie istoty obdarzone magicznymi i nadludzkimi zdolnościami. Jednak w historii świata pojawili się prawdziwi herosi, którzy byli takimi samymi ludźmi jak każdy z nas. Dzięki książkom z kolekcji „Moi bohaterowie” odkryjesz wraz z dziećmi historie postaci, które zasługują na podziw i uznanie nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia, ale także ze względu na sposób, w jaki ich dokonały. Poznajcie fascynujące opowieści o wybitnych osobach, których talenty i praca sprawiły, że świat jest lepszym miejscem dla nas wszystkich.

Poniższych trzech pakietów szukajcie w punktach sprzedaży prasy

Od 3 marca 2020 przez miesiąc 

2 książki: Albert Einstein i Fryderyk Chopin

Cena 24,99 zł

Poznaj historię wybitnego naukowca Alberta Einsteina. W dokonaniu wielkich czynów pomogły mu ogromna chęć, aby wszystko kwestionować, znajomość matematyki oraz spora szczypta intuicji. Dzięki tym cechom odkrył teorię względności, która pokazuje nam, że czas i przestrzeń nie zawsze są takie same, lecz się zmieniają. Te i wiele innych niesamowitych odkryć uczyniło go najważniejszym naukowcem w historii świata.

Jest uznawany za jednego z najgenialniejszych twórców muzyki romantycznej. Fryderyk Chopin wyróżniał się wielkim zamiłowaniem do muzyki, ogromną wyobraźnią i niezwykłą wrażliwością. Dzięki nim skomponował jedne z najpiękniejszych utworów na fortepian w historii. Podczas tworzenia inspirował się muzyką oraz folklorem Polski.

 

Od 24 marca 2020 przez miesiąc

2 książki: Leonardo da Vinci i Marco Polo

Cena 24,99 zł

Leonardo da Vinci miał w sobie ogromną chęć budowania różnych urządzeń, które sobie wyobraził, ciekawość świata, wielkie zdolności do pracy i niesamowity talent. Dzięki tym cechom stworzył wspaniałe dzieła sztuki, jak Gioconda czy Ostatnia Wieczerza.

Dzisiaj wystarczy wsiąść w samolot żeby po kilku godzinach lotu znaleźć się na drugim końcu świata. Jednak nie zawsze tak było. W średniowieczu podróż oznaczała długą przygodę, pełną niebezpieczeństw i trudności. Dla młodego Marco Polo zamiłowanie do odkrywania obcych kultur i zwyczajów było silniejsze niż strach i postanowił wyruszyć w niezwykle długą podróż do tajemniczych Chin, gdzie spędził wiele lat. Podczas swoich wypraw odkrył niesamowite rzeczy, nieznane wówczas w Europie.

Dzięki tym książkom dzieci dowiedzą się, jak talent, wyobraźnia, siła charakteru, umiejętność walki z przeciwnościami losu sprawiły, że nasi bohaterowie zmienili świat na lepszy!

Na stronie www.kultowy.pl można zamówić książki o innych osobach z kolekcji „Moi bohaterowie”:

Kleopatra, Neil Armstrong, Archimedes, Nelson Mandela, Frida Kahlo, Mikołaj Kopernik, Michał Anioł, Mozart, Anna Frank, Galileusz, Beethoven, Maria Montessori, Karol Darwin, Martin Luther King, Hipatia, Isaac Newton.

 

(Paulina Kabalak Burda Media Polska Sp. z o.o.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone