Zamknij
REKLAMA

Świat muzyki z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej

07:27, 09.07.2019 | Kultura
REKLAMA
Skomentuj
fot. Cezary Kucharczyk

W poniedziałek, 8 lipca przed kutnowską publicznością w Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpiła Vanesa Harbek gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka, pochodząca z Argentyny. Tym razem usłyszeliśmy argentyńskie tanga.

Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budzi zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Tak było i w Kutnie. Vanesa zaczarowała kutnian, którzy nagrodzili jej muzykę z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu, rzęsistymi brawami.

Artystka występowała na scenie z takimi artystami jak: Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band.  W poniedziałek w Kutnie zagrała z zespołem w składzie: Krzysztof Puma Piasecki – gitara,Łukasz Gorczyca – gitara basowa i Tomasz Dominik – perkusja.

(Kultura )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone