Zamknij
REKLAMA

Działo się w Strzegocinie

10:46, 11.03.2019 | SP w Strzegocinie
REKLAMA
Skomentuj

Początek marca obfitował w wiele ciekawych wydarzeń w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie. 5 marca samorząd uczniowski pod kierunkiem opiekunki pani Beaty Kamody zaprosił wszystkich na ostatkową dyskotekę. Dwa dni później dzieci z klasy pierwszej i trzeciej razem z paniami Beatą Jurkowską – Przybysz i Martyną Ignaczak pojechały do Łodzi, gdziew Łódzkim Centrum Kształcenia wzięli udział w zajęciach z robotyki w ramach projektu #koddoprzyszlosci.

7 marca uczniowie klasy 7 i 8 wzięli udział w internetowej lekcji dotyczącej zanieczyszczeń powietrza, smogu i sposobów przeciwdziałania temu zjawisku przeprowadzonej przez dr inż. A. Mirowskiego. Zajęcia odbyły się w ramach projektu ECO logiczny Dąbrowszczak realizowanego wspólnie z firmą ECO Kutno Sp. z o. o. W kwietniu odbędą warsztaty w ILO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, w których uczestniczyć będą uczniowie Szkoły w Strzegocinie.

A 8 marca z okazji Dnia Kobiet nauczyciele oraz chłopcy przygotowali przeróżne zadania i quizy. Dziewczynki miały za zadanie rzucić piłką do celu, rozpoznać różne narzędzia stolarskie, nawlec koraliki na sznurek, rozpoznać przyprawy po smaku i zapachu oraz odgadnąć zagadki logiczne.
We wszystkich konkurencjach najwięcej punktów zdobyła Asia z VIII klasy, która została mianowana SUPER DZIEWCZYNĄ. Na zakończenie chłopcy zaprezentowali na wybiegu pokaz mody WIOSNA 2019!

Ciekawe co jeszcze się wydarzy?

(SP w Strzegocinie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone