Zamknij
REKLAMA

Świątecznie w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie

14:33, 23.12.2018 | Sp nr 9
REKLAMA
Skomentuj

Święta Rodzina, Szopka, kolędy, wigilie klasowe, opłatek... 21 grudnia, ostatni dzień szkoły w starym roku kalendarzowym wypełniła atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wspólnota szkolna zebrała się na hali gimnastycznej, by, jak co roku, poczuć urok najpiękniejszych świąt w widowisku jasełkowym, przygotowanym i zaprezentowanym przez liczne grono utalentowanych aktorów, wokalistów, muzyków i tancerzy – uczniów naszej szkoły. Opowieści ewangelicznych scen Narodzenia Pańskiego, przeplatane były występami chóru, zespołów tanecznych oraz solistów, a każdy z występów został entuzjastycznie nagrodzony owacjami widzów.

Mnóstwo trudu w przygotowanie przedstawienia włożyło wielu nauczycieli, jak i rodziców, którzy przygotowali piękne stroje dla swoich młodych aktorów. Zaangażowani byli nauczyciele religii, muzyki, wychowania fizycznego, wychowawcy świetlicy, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Wspólna praca przyniosła piękny rezultat.

Na zakończenie pani Dyrektor otrzymała z rąk zuchów i harcerzy Światełko Pokoju z Betlejem. Były podziękowania i życzenia, wzruszenia i zachwyty. Magia Świąt z całą pewnością zajaśniała nad „Dziewiątką”.

(Sp nr 9)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone