Zwierzątkowo - Wielki Konkurs Recytatorski odbywa się w Kutnowskim Domu Kultury jak zawsze w ferie. Dziś nasi wspaniali malusińscy pięknie recytowali o żabkach, kotkach, bocianach, żukach, wronach, słoniach, mrówkach itp. Obyło się bez tremy dlatego jury miało zagwozdkę przy wyłonieniu laureatów.
I tak w pierwszej kategorii wiekowej 3-6 lat wiersze recytowali: Mateusz Zdobiak, Mateusz Wojtczak, Zuzanna Gałaka, Jan Makowski, Said Fakhreddin, Sophie Miksztal, Maksymilian Mokowiński, Julia Szymczak, Aleksandra Sobczyńska, Franiciszek Łuczyński, Wojciech Czechoński, Iga Jańczy, Gabriela Jagodzińska, Nina Sawicka, Natalia Orbańczyk, Mateusz Gawrysiak, Aleksandra Walczak i Milena Michalak, Emilia Zielińska, Stasia Waliszewska. To dzieci od 3 do 6 lat.
W kategorii 7-8 lat wystąpili: Gabrysia Kubicka, Julia Woźniak, Julia Miksztal, Maja Kazimierczak, Klaudia Kaszuba, Antonina Pietrzykowska, Maja Janecka, Kinga Solarska i Nikola Fyszel.
Najstarsi recytatorzy 9-10 lat to: Amelia Aftowicz, Gabriela Kisielewska, Natalia Gabrjelczyk, Angelika Głębiewska, Tobiasz Drabik, Maja Trafalska, Maria Reczulska, Hania Janecka, Julia Podczaska, Lena Sawicka, Amelia Białobłocka, Lena Zdobiak, Julia Ciurlej, Bartosz Orłowski, Weronika Główczyńska, Zuzanna Kołodziuk, Patrycja Umiastowska, Maciej Sztygiel, Maria Chmielecka i Kamila Śliwińska.
Jury VIII WIELKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO w składzie : Jadwiga Rzetelska Instruktor KDK - przewodnicząca, Anna Jasińska, Bożena Sapiejka, Agnieszka Bregier, Aleksandra Więckowska grupa teatralna „OJ”, Asia Bregier Teatr PUSZEK, Zosia Bregier Teatr PUSZEK po wysłuchaniu 39 uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody w trzech kategoriach wiekowych.
Kategoria I od 3 do 6 lat
I Nagroda –Gabriela Jagodzińska
I Nagroda – Mateusz Gawrysiak
II Nagroda – Zuzanna Gałaka
II Nagroda – Iga Jańczy
II Nagroda – Wojciech Czechoński
III Nagroda – Said Fakhreddin
III Nagroda – Maksymilian Mokwiński
IV Nagroda - Aleksandra Sobczyńska
IV Nagroda - Natalia Urbańczyk
IV Nagroda - Emilia Zielińska
IV Nagroda -Jaś Waliszewski
IV Nagroda – Nina Sawicka
V Nagroda - Mateusz Wojtczak
V Nagroda - Franciszek Łuczyński
Nagroda specjalna za wyjątkową, estradową prezentację tekstu dla Jana Makowskiego
Kategoria II 7-8 Lat
I Nagroda – Nikola Fyszel
II Nagroda – Antonina Pietrzykowska
III Nagroda – Maja Kazimierczyk
III Nagroda – Kinga Solarska
III Nagroda – Maja Janecka
IV Nagroda – Gabrysia Kubicka
IV Nagroda – Julia Miksztal
Kategoria III 9-10 Lat
I Nagroda – Lena Zdobiak
I Nagroda - Natalia Gabrjelczyk
I Nagroda- Bartosz Orłowski
II Nagroda – Tobiasz Drabik
II Nagroda – Maja Trafalska
III Nagroda – Maria Reczulska
III Nagroda – Julia Podczaska
III Nagroda – Julia Ciurlej
III Nagroda – Maria Chmielecka
IV Nagroda – Kamila Śliwińska
IV Nagroda – Gabriela Kisielewska
IV Nagroda – Lena Sawicka
IV Nagroda – Weronika Główczyńska
IV Nagroda – Angelika Gołębiewska
Wyróżnienie
Zuzanna Kołodziuk
Patrycja Umiastowska
Maciej Sztygiel
Nagrody (książki i słodycze) ufundował Kutnowski Dom Kultury.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz