7 października Kutnowscy judocy wybrali się do Płocka na międzynarodowy turniej organizowany przez UKS Judo Sensei. Zawody odbyły się w hali Orlen Arena i zjechało się na niego 620 zawodniczek i zawodników z 38 klubów z całej Polski oraz ekipy zagraniczne z Anglii, Łotwy i Czech. Zawody zostały rozegrane na 8 matach w czterech kategoriach wiekowych U9, U10, U11, U13, U15. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy którzy wywalczyli aż 5 medali
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Nadia Wacławska która stoczyła aż 5 walk wygrywając je wszystkie przed czasem . Nadia okazała się bezkonkurencyjna i dzięki temu została wyróżniona statuetką dla najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii wiekowej U10.
Nasi młodzi reprezentanci wywalczyli:
Miejsce 2:
Aleksandra Sala - wygrane 2 walki w efektownym stylu. Ulegała w finale z bardziej doświadczoną zawodniczką.
Igor Orzeszek - 2 wygrane walki.
Martyna Orzeszek - 2 wygrane walki.
Miejsce 3:
Wiktoria Chodor
Miejsce 7:
Mikołaj Bińczak
Natan Wacławski
Warto podkreślić, że miniony turniej był pierwszym zewnętrznym startem dla wielu z naszych młodych zawodników i zawodniczek. Był to dla nich świetny sprawdzian umiejętności nabytych na treningu.





0 0
Karate! Kenpo!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz