Zamknij

Dobry początek sezonu żaczek KS Kutno

09:18, 06.12.2022 . Aktualizacja: 09:18, 06.12.2022
Skomentuj

W niedzielę swoje pierwsze mecze w kategorii U12 rozegrały zawodniczki KS Kutno.

W pierwszym meczu rywalem kutnowskiej ekipy był bardzo silny UKS Basket Aleksandrów Łódzki. Pomimo absencji kilku podstawowych zawodniczek dziewczęta zagrały bardzo dobrze i po dwóch kwartach przegrywaliśmy tylko 13:14. Niestety w drugiej połowie rywalki z Aleksandrowa Łódzkiego wykazały się większą agresywnością oraz skutecznością w grze, wygrywając cały mecz 46:20.

W drugim meczu z AKS SMS Łódź po wyrównanych pierwszych 5 minutach, zagraliśmy lepiej w obronie oraz skuteczniej w ataku i wygraliśmy 49:18.

KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 20:46

KS Kutno - AKS SMS SP 29 Łódź 49:18

Skład KS Kutno: Zuzia Szpanel, Hania Biegniewska, Hania Olejniczak, Julia Popławska, Nina Miszewska, Lidia Kubica, Zuzia Truszczyńska kapitan, Julia Pierzchała, Iza Guzowska, Maja Dajer, Iga Królikowska, Agata Peda, Michalina Pietrkiewicz, Lena Domżał.

Trener: Mariusz Łubiński.