Międzyszkolne Zawody Strzeleckie w Dwójce

14:17, 22.11.2022  Andrzej Karbowski Aktualizacja: 18:32, 23.11.2022
Skomentuj
reo

17 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie zostały rozegrane Międzyszkolne Zawody Strzeleckie w ramach obchodów Święta Niepodległości.  Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. Andrzeja Karbowskiego i p. Sebastiana Lipca. Współorganizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy LOK w Kutnie (prezes – Janusz Kaczmarek).

W zawodach brały udział czteroosobowe reprezentacje kutnowskich szkół podstawowych ( SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 6). Strzelano  w pozycji stojąc z odległości 10 m.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała dyrektor Anna Wiśniewska i Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie p. Janusz Kaczmarek.

III miejsce  - Rafał Stępień           SP nr 6 w Kutnie

Nagrodę specjalną dla najlepszego zawodnika w grupie dziewcząt otrzymała Agnieszka Bryl – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie.

Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali dyplomy i puchary, w klasyfikacji indywidualnej dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez Przewodniczącego Rady Miasta Kutno Mariusza Sikorę, przedstawiciela Biura Sportu i Turystyki Katarzynę Kraśniewską, Dyrektora Szkoły Annę Wiśniewską i Prezesa Zarządu Powiatowego LOK  w Kutnie Janusza Kaczmarka. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze.

Puchary i słodycze ufundował Przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora, nagrody rzeczowe Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński.