Zamknij
REKLAMA

Brązowa medalistka z Kutna na obozie Kadry Narodowej

09:54, 30.08.2021 | Alex Kutno
Skomentuj
REKLAMA

W sierpniu w Stegnie, odbył się obóz Kadry Narodowej kadetów formuły kick light, którego organizatorem był Polski Związek Kickboxingu. W zgrupowaniu udział wzięła Natalia Widawska zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno tegoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Polski. 

Obóz ten miał na celu przygotować czołówkę Polskich kadetów do udziału w licznych turniejach kickboxingu, które rozpoczną się tuż po wakacjach. Natalia wraz z kadrowiczami z całego kraju szlifowała pod czujnym okiem trenera Kadry Narodowej pana Rafała Mazurowskiego ogólną sprawność fizyczną, motorykę oraz technikę i taktykę formułę walki planszowej kick light. 

Natalia wróciła z obozu bardzo zadowolona, pełna wigoru i nowej energii. Stoczyła dużo sparringów z czołówką polskich kadetek zdobywając cenne doświadczenia. 

- W przyszłości z pewnością zaprocentuje to dobrymi występami naszej zawodniczki na zawodach - powiedział trener Mariusz Konwerski. 

- Dziękujemy bardzo za wsparcie finansowe sponsorowi: Koniowozy Dudki 11, panu Łukaszowi Piotrowiczowi oraz panu Łukaszowi Płucienniczakowi dzięki, którym Natalia wzięła udział w zgrupowaniu - dodał trener Aleksander Grabowski.

(Alex Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%