Zamknij
REKLAMA

I edycja Ogólnopolskiego Biegu Przełajowego Błyskawiczna Dycha

09:35, 30.06.2021 | Gmina Gostynin
Skomentuj Obraz Free-Photos z Pixabay
REKLAMA

Niespełna rok temu w głowie naszego kolegi Michała Kaczmarka (członka zarządu KS Błyskawica Lucień) pojawił się pomysł na promocję klubu jak i promocję naszego głównego sponsora i współorganizatora wielu wydarzeń sportowych tj. Gminy Gostynin. Na początku roku otrzymaliśmy deklaracje wsparcia oraz możliwość organizacji biegu od Wójta Gminy Gostynin Pana Edmunda Zielińskiego. Tak pojawiły się przed nami realne możliwości organizacji „Błyskawicznej Dychy”.

Ciężka praca, którą wykonaliśmy dała nam wiarę, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla nas ale również dla Gminy Gostynin i jej mieszkańców. Za nami wielomiesięczne kompletowanie dokumentacji, pozwoleń, długie rozmowy z potencjalnymi sponsorami, organizacja nagród, medalii pakietów startowych. Podpisaliśmy umowę z profesjonalną firmą, która obsłuży bieg pod względem technicznym oraz zorganizowaliśmy wolontariuszy bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć.

Początek tygodnia był wyjątkowy dla Klubu Sportowego Błyskawica Lucień, wtedy właśnie ruszyły zapisy do pierwszego Ogólnopolskiego Biegu Przełajowego „Błyskawiczna Dycha”.

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=716 .

Głównym celem biegu jest propagowanie aktywnego trybu życia jak i promocja walorów turystycznych Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego oraz Pojezierza Gostynińskiego.

Uczestnicy biegu będą mieli okazję podziwiać wyjątkowe piękno przyrody z trasy, która przebiega przy samym Jeziorze Lucieńskim. Każdy uczestnik otrzyma bogaty pakiet startowy wraz z pamiątkowym medalem a na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody pieniężne. Po biegu zaplanowany jest ciepły posiłek.

Koniec biegu nie oznacza końca atrakcji. Od godziny 13 zachęcamy wszystkich uczestników biegu do kibicowania, ponieważ odbędzie się piknik piłkarski, podczas którego zostanie rozegrana IV edycja Turnieju Piłkarskiego im. Stefana Zbiega pod patronatem Wójta Gminy Gostynin. W turnieju będzie uczestniczyło 6 drużyn seniorskich zrzeszonych w strukturach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Serdecznie zapraszamy pasjonatów sportu na świeżym powietrzu do udziału w pierwszej edycji „Błyskawicznej Dychy” – BEZ WAS TO SIĘ NIE UDA.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Klubu Sportowego Błyskawica Lucień

Link do zapisów i regulaminu:

http://www.blyskawicalucien.dbv.pl/news.php?readmore=536

Dodatkowe zdjęcie z trasy (najładniejsze) i mapka Pozostałe zdjęcia pod powyższym linkiem

Wiele informacji również na FB Błyskawicy

https://www.facebook.com/blyskawicalucien

Przesyłam również logo biegu i mini baner

 

 

 

 

 

 

(Gmina Gostynin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%