Zamknij
REKLAMA

Wojewódzki Turniej w Kickboxingu z udziałem kutnian

17:20, 05.10.2020 | A. Grabowski
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 3 października w Łodzi odbył się wojewódzki turniej w kickboxingu dzieci do 10 roku życia, kadetów młodszych, kadetów starszych, juniorów i seniorów w formule kick light oraz walkach na pałki.

W imprezie udział wzięła Akademia Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. Zawody odbyły się na zasadzie walk-sparringów zadaniowo-umownych i miały na celu zdobywanie doświadczenia przez wszystkich uczestników przedsięwzięcia w cyklu przygotowań przed zawodami rangi mistrzostw kraju. Najmłodsi zawodnicy walczyli na specjalistyczne pałki. Pozostali rywalizowali w formule kick light, light contact, a także w samym boksie(seniorzy).

- Poziom walk bardzo dobry, każdy zawodnik stoczył minimum 2, 3 walki ze swoimi partnerami z zaprzyjaźnionego łódzkiego Klubu Alien,  -powiedział trener Aleksander Grabowski.

- Cieszymy się, że mogliśmy tak licznie uczestniczyć w zawodach. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi zawodnicy otrzymali dodatkową cenną lekcję, która w przyszłości zaprocentuje na zawodach rangi Mistrzostw Polski czy może nawet Europy- dodał trener Mariusz Konwerski.

Klub Alex Kutno reprezentowało 12 zawodników: Marcel Kwiatkowski, Marcel Frontczak, Igor Kamiński, Igor Lachowicz, Kacper Szatkowski, Bartosz Widawski, Natalia Widawska, Alicja Błaszczyk, Dominika Kludzińska, Milan Stefan, Artur Koliński, Andrzej Barański.

- Wyjazd w całości dzięki wsparciu dotacyjnemu Urzędu Miasta w Kutnie - dodał trener Aleksander Grabowski.

(A. Grabowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA