Zamknij
REKLAMA

Stowarzyszenie KUTNO BIEGA dziękuje za wsparcie

09:04, 22.07.2020 | Kutno Biega
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie KUTNO BIEGA na początku roku zainicjowało ciekawe wydarzenie biegowe - cykl biegów: 5km, 10km i 15km nazwane ZIMOWY CHALLENGE Z KUTNO BIEGA 2020. Biegom towarzyszyły inne wyzwania. Pierwszy bieg odbył się w Skrzynkach, 5km wokół jeziora, a następnie morsowanie ze znaną grupą ICE COMANDO (wiele osób z grupy Kutno Biega, ale i nie tylko, należy także do tego Stowarzyszenia). Niesamowite doznania, dla niektórych pierwszy raz zanurzenie w zimnej wodzie.

Kolejny 10km bieg odbył się w lesie w Głogowcu. Tu wyzwaniem był sam teren, tzw. górki, podbiegi. Niestety ostatni bieg z cyklu nie mógł się odbyć w regulaminowym terminie ze względu na pandemię.

- Wydarzenie mogliśmy ukończyć dopiero pod koniec czerwca. 15km w lesie w Raciborowie ze zbiórką śmieci. Na zakończenie udało nam się zrobić piękne podsumowanie i wręczenie medali w Siedlisku Koła Łowieckiego Dzik oczywiście dzięki uprzejmości Pana Prezesa Karola Olesińskiego. Okazuje się, że jest wiele dobrych serc i firm, które poparły nasze pomysły i to dzięki nim mieliśmy bardzo ciekawe pakiety startowe i poczęstunek na zakończenie. Hurt-Pap, Animex K4 i Pan Mariusz Nowakowski, PreZero to firmy kutnowskie, które na pewno doceniają inicjatywy Stowarzyszeń. Pan Leśniczy w Raciborowie i prezes Koła Łowieckiego Łoś, firma Delia i GORO z Łodzi oraz anonimowe dobre anioły. Uważamy, że należy wymienić osoby i firmy, które okazują wsparcie i dzięki nim po prostu dzieje się. Wszystkim dziękujemy za pomoc i udział w wydarzeniu. Zachęcamy do śledzenia nas na profilu fb: Kutno Biega, bo cały czas coś organizujemy lub włączamy się w lokalne akcje - mówią członkowie Kutno Biega.

(Kutno Biega)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA