Zamknij
REKLAMA

Wyniki ostatniej kolejki KAHLPN

18:48, 16.02.2020 | M. Krzymiński
REKLAMA
Skomentuj
fot. Cezary Kucharczyk

Dziś w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbyła się ostatnia XIII kolejka Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. 

Wyniki I LIGA

ŚRÓDMIEŚCIE - FC. GLEDZIANÓW 2 : 7

Wójcik, Nadolski Jakub - Łykowski 2, Sobczyk, Pawlak, Tomes, Koniuszy

EXPOM - RÓŻA KUTNO 5 : 0

Domański 2, Cieśliński, Walczak, Brząkała

Żk. Sakowski Damian ( Róża Kutno ).

WŁADCY PÓŁNOCY - DZPG 5 : 0

Kowalczyk 3, Wojtalik, Kubicki

DS. SMITH - 1,5 L/G 5 : 3

Szewczyk 2, Jóźwiak Przemysław 2, Jóźwiak Błażej - Burdyka 2, Jóźwiak

HUERT PAP EGOLIT - OLD BOYS MIKA 1 : 1

Adamczewski - Walczak

Żk. Szuda Bartosz ( Hurt Pap Egolit ).

OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK - ODLEWNIA KUTNO 8 : 3

Jaśkiewicz 3, Dłużniewski Mariusz 2, Dłużniewski Krzysztof, Dłużniewski Wojciech, Ambroziewicz - Bielecki Patryk 3

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA - THE REDS 5 : 7

Wiśniewski, Wawrzyniak, Wasiak, Wojtera Mateusz, Wojtera Grzegorz - Kubiak 4, Górczyński 2, Wiliński

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 2 / 86

CZ.K. – 0 / 5

BRAMKI - 52 / 679

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 8

NAJ. MECZ : HURT PAP EGOLIT - OLD BOYS MIKA
MVP : KUBIAK Jakub ( The Reds ).
NAJ. 5 : KLEKOWICKI Paweł ( Hurt Pap Egolit ), KUBIAK Jakub ( The Reds ), KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ), KARCZEWSKI Tomasz ( Old Boys Mika ), BIELECKI Patryk ( Odlewnia Kutno ).
TABELA KOŃCOWA I LIGI KAHLPN 2019 / 2020.
1. Władcy Północy 33 73 : 27 MISTRZ I LIGI.
2. Śródmieście 31 61 : 41
3. Hurt Pap Egolit 26 61 : 31
4. Old Boys Mika 25 68 : 33
5. OB. Amazonka Nijhof Wassink # 23 54 : 32
6. The Reds # 23 68 : 51
7. Expom # 19 43 : 45
8. DS. Smith # 19 54 : 43
9. Róża Kutno # 19 43 : 37
10. FC. Gledzianów 16 44 : 49
11. DZPG # 10 33 : 54
12. 1,5 L/G # 10 24 : 48
13. Animex Gladiator Daszyna 7 32 : 92 SPADEK DO II LIGI.
14. Odlewnia Kutno 3 21 : 95 SPADEK DO II LIGI.
# Bezpośrednie spotkanie
NAJLEPSI STRZELCY :
1. KUBIAK Jakub ( The Reds ) - 29
2. KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ) - 28
3. JAŚKIEWICZ Mariusz ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ) - 24
4. BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ) - 22
5. WALCZAK Jacek ( Old Boys Mika ) - 20
NAJLEPSZA 5 I LIGI KAHLPN :
BRAMKARZ : JĘDRZEJEWSKI Adrian ( DS. SMITH ).
MVP : KOWALCZYK Kamil ( WŁADCY PÓŁNOCY ).
3. KUBIAK Jakub ( THE REDS )
4. BURDAK Jakub ( HURT PAP EGOLIT )
5. WOJTCZAK Jakub ( ŚRÓDMIEŚCIE )

XIII KOLEJKA II LIGI KAHLPN 16.02.2020.

SIÓDME NIEBO - KWESTIA ILOMA 6 : 7

Brzeziński 3, Zuchora 2, Stawiński - Kaczmarek 3, Grabarczyk, Wielemborek, Żandarowski, Stasiak

Żk. Lach Tomasz, Zuchora Marcin - Matusiak Dawid, Halt Adrian

GKS BYSZEW - FC. KELLOGG’S 5 : 4

Pęgowski Adrian 2, Pęgowski Robert, Pawlak 2 - Szczepański, Pierzchała, Wawrzyniak, Lewandowski

Żk. Pawlak Adrian - Pierzchała Piotr

THE NATURAT TEAM - NIEOBLICZALNI 2 : 8

Bednarek, Witak - Olejniczak 3, Sobczak 3, Matusiak 2

Żk. Bednarek Adrian - Sobczak Rafał

MMS KUTNO - BEER LOVERS 2 : 3

Mordzak, Stasiak Piotr - Zapałowski Patryk, Zapałowski Łukasz, samobójczy

Żk. Stasiak Piotr - Zapałowski Patryk

STARY ŁĄKOSZYN - OLIMPIA OPORÓW 4 : 6

Czarnecki, Chmielecki, Tarczyński, Maryniak - Żeberkiewicz 2, Piechocki, Józwik, Szymański Michał

Żk. Góral Janusz - Siermiński Jakub

KS. TĘCZA - ROHO TEAM 4 : 2

Rajski 2, Lebiedowicz, Jóźwiak - Osowski, Frątczak

Żk. Olejniczak Kamil ( Roho Team ).

CAIMANS SQUAD - LZS WOJSZYCE 6 : 7

Kubiak 2, Wawrzyniak, Materka, Szczygielski, Stępień - Zdziarski 5, Kubaczyk 2

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 13 / 87

CZ.K. – 0 / 3

BRAMKI - 44 / 707

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 11

NAJ. MECZ : GKS BYSZEW - FC. KELLOGG’S
MVP : OLEJNICZAK Adrian ( NIEOBLICZALNI ).
NAJ. 5 : GOŁĘBIOWSKI Krystian ( KS. Tęcza ), OLEJNICZAK Adrian ( Nieobliczalni ), PĘGOWSKI Adrian ( GKS Byszew ), LEWANDOWSKI Łukasz ( FC. Kellogg’s ), ZDZIARSKI Krystian ( LZS Wojszyce ).


TABELA KOŃCOWA II LIGI KAHLPN 2019 / 2020.

THE NATURAT TEAM 30 71 : 33 AWANS DO I LIGI

NIEOBLICZALNI 27 46 : 33 AWANS DO I LIGI

LZS WOJSZYCE # 25 57 : 46

BEER LOVERS # 25 49 : 29

KWESTIA ILOMA 21 60 : 46

GKS BYSZEW # 20 61 : 74

FC. KELLOGG’S # 20 39 : 33

OLIMPIA OPORÓW # 19 55 : 55

STARY ŁĄKOSZYN # 19 71 : 59

10. CAIMANS SQUAD 16 50 : 75

. SIÓDME NIEBO 15 54 : 51

. KS. TĘCZA 14 30 : 47

13. MMS KUTNO 8 52 : 70
14. ROHO TEAM 5 34 : 78
# Bezpośrednie spotkanie
NAJLEPSI STRZELCY :
1. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ) - 30
2. CZARNECKI Piotr ( Stary Łąkoszyn ) - 28
3. ZDZIARSKI Krystian ( LZS Wojszyce ) - 26
NAJLEPSZA 5 II LIGI KAHLPN :
BRAMKARZ : WALISZEWSKI Hubert ( NIEOBLICZALNI ).
MVP : CZARNECKI Piotr ( STARY ŁĄKOSZYN ).
3. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( SIÓDME NIEBO ).
4. ZDZIARSKI Krystian ( LZS WOJSZYCE ).
5. PĘGOWSKI Adrian ( GKS BYSZEW ).

(M. Krzymiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AgniAgni

0 0

Cześć)) Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona -- http://loveto.one/agnieszka96
22:52, 29.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone