Zamknij
REKLAMA

Wyniki ostatniej kolejki KAHLPN

18:48, 16.02.2020 | M. Krzymiński
Skomentuj fot. Cezary Kucharczyk
REKLAMA

Dziś w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbyła się ostatnia XIII kolejka Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. 

Wyniki I LIGA

ŚRÓDMIEŚCIE - FC. GLEDZIANÓW 2 : 7

Wójcik, Nadolski Jakub - Łykowski 2, Sobczyk, Pawlak, Tomes, Koniuszy

EXPOM - RÓŻA KUTNO 5 : 0

Domański 2, Cieśliński, Walczak, Brząkała

Żk. Sakowski Damian ( Róża Kutno ).

WŁADCY PÓŁNOCY - DZPG 5 : 0

Kowalczyk 3, Wojtalik, Kubicki

DS. SMITH - 1,5 L/G 5 : 3

Szewczyk 2, Jóźwiak Przemysław 2, Jóźwiak Błażej - Burdyka 2, Jóźwiak

HUERT PAP EGOLIT - OLD BOYS MIKA 1 : 1

Adamczewski - Walczak

Żk. Szuda Bartosz ( Hurt Pap Egolit ).

OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK - ODLEWNIA KUTNO 8 : 3

Jaśkiewicz 3, Dłużniewski Mariusz 2, Dłużniewski Krzysztof, Dłużniewski Wojciech, Ambroziewicz - Bielecki Patryk 3

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA - THE REDS 5 : 7

Wiśniewski, Wawrzyniak, Wasiak, Wojtera Mateusz, Wojtera Grzegorz - Kubiak 4, Górczyński 2, Wiliński

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 2 / 86

CZ.K. – 0 / 5

BRAMKI - 52 / 679

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 8

NAJ. MECZ : HURT PAP EGOLIT - OLD BOYS MIKA
MVP : KUBIAK Jakub ( The Reds ).
NAJ. 5 : KLEKOWICKI Paweł ( Hurt Pap Egolit ), KUBIAK Jakub ( The Reds ), KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ), KARCZEWSKI Tomasz ( Old Boys Mika ), BIELECKI Patryk ( Odlewnia Kutno ).
TABELA KOŃCOWA I LIGI KAHLPN 2019 / 2020.
1. Władcy Północy 33 73 : 27 MISTRZ I LIGI.
2. Śródmieście 31 61 : 41
3. Hurt Pap Egolit 26 61 : 31
4. Old Boys Mika 25 68 : 33
5. OB. Amazonka Nijhof Wassink # 23 54 : 32
6. The Reds # 23 68 : 51
7. Expom # 19 43 : 45
8. DS. Smith # 19 54 : 43
9. Róża Kutno # 19 43 : 37
10. FC. Gledzianów 16 44 : 49
11. DZPG # 10 33 : 54
12. 1,5 L/G # 10 24 : 48
13. Animex Gladiator Daszyna 7 32 : 92 SPADEK DO II LIGI.
14. Odlewnia Kutno 3 21 : 95 SPADEK DO II LIGI.
# Bezpośrednie spotkanie
NAJLEPSI STRZELCY :
1. KUBIAK Jakub ( The Reds ) - 29
2. KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ) - 28
3. JAŚKIEWICZ Mariusz ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ) - 24
4. BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ) - 22
5. WALCZAK Jacek ( Old Boys Mika ) - 20
NAJLEPSZA 5 I LIGI KAHLPN :
BRAMKARZ : JĘDRZEJEWSKI Adrian ( DS. SMITH ).
MVP : KOWALCZYK Kamil ( WŁADCY PÓŁNOCY ).
3. KUBIAK Jakub ( THE REDS )
4. BURDAK Jakub ( HURT PAP EGOLIT )
5. WOJTCZAK Jakub ( ŚRÓDMIEŚCIE )

XIII KOLEJKA II LIGI KAHLPN 16.02.2020.

SIÓDME NIEBO - KWESTIA ILOMA 6 : 7

Brzeziński 3, Zuchora 2, Stawiński - Kaczmarek 3, Grabarczyk, Wielemborek, Żandarowski, Stasiak

Żk. Lach Tomasz, Zuchora Marcin - Matusiak Dawid, Halt Adrian

GKS BYSZEW - FC. KELLOGG’S 5 : 4

Pęgowski Adrian 2, Pęgowski Robert, Pawlak 2 - Szczepański, Pierzchała, Wawrzyniak, Lewandowski

Żk. Pawlak Adrian - Pierzchała Piotr

THE NATURAT TEAM - NIEOBLICZALNI 2 : 8

Bednarek, Witak - Olejniczak 3, Sobczak 3, Matusiak 2

Żk. Bednarek Adrian - Sobczak Rafał

MMS KUTNO - BEER LOVERS 2 : 3

Mordzak, Stasiak Piotr - Zapałowski Patryk, Zapałowski Łukasz, samobójczy

Żk. Stasiak Piotr - Zapałowski Patryk

STARY ŁĄKOSZYN - OLIMPIA OPORÓW 4 : 6

Czarnecki, Chmielecki, Tarczyński, Maryniak - Żeberkiewicz 2, Piechocki, Józwik, Szymański Michał

Żk. Góral Janusz - Siermiński Jakub

KS. TĘCZA - ROHO TEAM 4 : 2

Rajski 2, Lebiedowicz, Jóźwiak - Osowski, Frątczak

Żk. Olejniczak Kamil ( Roho Team ).

CAIMANS SQUAD - LZS WOJSZYCE 6 : 7

Kubiak 2, Wawrzyniak, Materka, Szczygielski, Stępień - Zdziarski 5, Kubaczyk 2

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 13 / 87

CZ.K. – 0 / 3

BRAMKI - 44 / 707

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 11

NAJ. MECZ : GKS BYSZEW - FC. KELLOGG’S
MVP : OLEJNICZAK Adrian ( NIEOBLICZALNI ).
NAJ. 5 : GOŁĘBIOWSKI Krystian ( KS. Tęcza ), OLEJNICZAK Adrian ( Nieobliczalni ), PĘGOWSKI Adrian ( GKS Byszew ), LEWANDOWSKI Łukasz ( FC. Kellogg’s ), ZDZIARSKI Krystian ( LZS Wojszyce ).


TABELA KOŃCOWA II LIGI KAHLPN 2019 / 2020.

THE NATURAT TEAM 30 71 : 33 AWANS DO I LIGI

NIEOBLICZALNI 27 46 : 33 AWANS DO I LIGI

LZS WOJSZYCE # 25 57 : 46

BEER LOVERS # 25 49 : 29

KWESTIA ILOMA 21 60 : 46

GKS BYSZEW # 20 61 : 74

FC. KELLOGG’S # 20 39 : 33

OLIMPIA OPORÓW # 19 55 : 55

STARY ŁĄKOSZYN # 19 71 : 59

10. CAIMANS SQUAD 16 50 : 75

. SIÓDME NIEBO 15 54 : 51

. KS. TĘCZA 14 30 : 47

13. MMS KUTNO 8 52 : 70
14. ROHO TEAM 5 34 : 78
# Bezpośrednie spotkanie
NAJLEPSI STRZELCY :
1. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ) - 30
2. CZARNECKI Piotr ( Stary Łąkoszyn ) - 28
3. ZDZIARSKI Krystian ( LZS Wojszyce ) - 26
NAJLEPSZA 5 II LIGI KAHLPN :
BRAMKARZ : WALISZEWSKI Hubert ( NIEOBLICZALNI ).
MVP : CZARNECKI Piotr ( STARY ŁĄKOSZYN ).
3. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( SIÓDME NIEBO ).
4. ZDZIARSKI Krystian ( LZS WOJSZYCE ).
5. PĘGOWSKI Adrian ( GKS BYSZEW ).

(M. Krzymiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

AgniAgni

0 0

Cześć)) Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona -- http://loveto.one/agnieszka96
22:52, 29.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA