Zamknij

Wysoka wygrana kutnian w III Lidze

13:42, 28.01.2020 P. Erwiński Aktualizacja: 13:43, 28.01.2020
Skomentuj

Kolejne zwycięstwo zapisali na swoim koncie koszykarze KKS Pro-Basket MOSiR Kutno grający w 3 Lidze. W niedzielnym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Skowrona zmierzyli się z zespołem AZS PWSZ Skierniewice.

Mecz zakończył się znacznym zwycięstwem drużyny kutnowskiej 113:63. Spotkanie ani przez chwilę nie było zagrożone, od początku meczu naszkicowała się przewaga naszego zespołu, która do przerwy wynosiła 15 punktów. Drugą połowę rozpoczęliśmy pięcioma trójkami z rzędu i do końca meczu kontrolowaliśmy wynik.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był Adrian Matyszkiewicz – 26 punktów ( 5x3pkt). 24 punkty ( 6x3pkt) dorzucił do wyniku Maciej Wiercioch. Zespół kutnowskim trafił w meczu aż 14 trójek przy 5 trójkach rywala. Zespół z bilansem 5-1 zajmuje 2 miejsce w tabeli.

KKS Pro-Basket MOSiR Kutno  - AZS PWSZ Skierniewice – 113:63  ( 33:22, 20:16, 37:13, 23:12).

Wasielewski Mateusz 8, Matyszkiewicz Adrian 26 ( 5x3pkt), Janczura Emil 16, Katarzyński Jakub 1, Ćwirko – Godycki Mateusz 13, Ślebocki Krystian 4, Lewandowski Artur 12, Maciej Wiercioch 24 ( 6x3pkt)