Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowy turniej baseballu i softballu w Warszawie

15:08, 09.12.2019 | M. Durka
Skomentuj
REKLAMA

7 grudnia drużyna Softballowego Klubu Sportowego skorzystała z zaproszenia klubu Centaury Warszawa na turniej mikołajkowy dla najmłodszych adeptów naszej dyscypliny. Turniej był dla chłopców i dla dziewczyn i głównym jego założeniem była wspólna zabawa i rozegranie kilku meczy. I dlatego na tych zawodach zaprezentowała się po raz pierwszy drużyna młodziczek Softballowego Klubu Sportowego.

- W pierwszym meczu zagraliśmy ze Szkoła Podstawową 66 i minimalnie przegraliśmy 5 do 6. W drugim meczu zanotowaliśmy pierwsza wygraną pokonując dziewczyny z Centaurów 2 do 1. Ostatni mecz zakończył się remisem 3 do 3 z drużyna Schabów z Ruśćca. Na tym turnieju oczywiście nie wyniki były najważniejsze a sama możliwość sprawdzenia się na boisku. Cała drużyna zaprezentowała się znakomicie. Na zakończenie zabawy każdy uczestnik dostał paczkę od organizatora z gadżetami i słodkościami - mówi Marcin Durka.

Skład drużyny: Zagajewska Dżesika, Kleniewska Julia, Kuźmińska Dagmara, Borzuchowska Sandra, Morusgała Gabriela, Fyszel Nikola, Durka Natalia, Piątek Weronika, Zduńczyk Irmina, Borzuchowska Oliwia, Morusgała Sandra. Trenerem jest Marcin Durka.

(M. Durka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA