Zamknij
REKLAMA

Mistrzostwa Polski juniorek młodszych w softballu

13:41, 30.09.2019 | Marcin Durka
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 28-29 września  rozegrane zostały Mistrzostwa Polski juniorek młodszych w softballu. Zawody odbyły się na boiskach w Miejskiej Górce. Z 7 drużyn zgłoszonych na początku roku w finale zagrały trzy ekipy z Kutna, Miejskiej Górki i Krośniewic.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Po dwóch meczach dziewczyny z Krośniewic zanotowały wygraną z Miejską Górką oraz przegraną z Kutnem. Dało to możliwość rozegrać jeszcze jeden mecz z Kutnem o mistrzostwo. Tak jak w poprzednim meczu doświadczone zawodniczki z Kutna nie dały większych szans i wysoko wygrały mecz finałowy. Po całym dniu zmagań na boisku zasłużone medale za zdobycie Vice Mistrzostwa Polski juniorek młodszych dziewczyny odebrały z rąk Prezesa Polskiego Związku Baseballu i Softballu Christophera Sweeneya. Na pochwałę zasługuje gra Julki Rogowskiej na pozycji miotacza oraz Eweliny Smolarskiej jako prawdziwego lidera drużyny. To już ostatnie oficjalne zawody w tym roku uciekamy na halę aby trenować i w przyszłym roku być jeszcze lepszym.

Drużyna wystąpiła w składzie: Smolarska Ewelina, Gabrychowicz Wiktoria, Pewińska Natalia, Gąsiorowska Wiktoria, Rogowska Julia, Ciesielska Justyna, Zagajewska Dżesika, Morusgała Julia, Rosiak Weronika, Rydzewska Nikola, Kuźmińska Dagmara i Dzikowska Oliwia. Trenerem jest Marcin Durka.

(Marcin Durka )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AlaAla

0 0

Brawo !!! Wspaniała drużyna super dzieciaki no i oczywiście ukłony dla trenera. 20:25, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GębaGęba

0 0

Brawo
Wyjazd udany
Zawodniczki wspaniałe
I trener,który tak dobrze doprowadził zawodniczki do mistrzostw z których wróciły z srebrnym medalem❤️ 21:55, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA