Zamknij
REKLAMA

Tryumf kutnowskiej Róży w Łęczyca Cup

15:44, 02.09.2019 | Damian Lech
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 31 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łęczycy odbył się wielki piknik piłkarski połączony z turniejem piłki nożnej zawodników urodzonych w 2011 roku i młodszych.
                                                          
Dziewięć młodzieżowych drużyn pojawiło się w Łęczycy, aby walczyć o zwycięstwo w turnieju „Łęczyca Cup". Młodzi gracze musieli zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale także z lejącym się z nieba żarem. Organizatorzy zadbali jednak, żeby goście czuli się jak najbardziej komfortowo.
Zorganizowano piknik, podczas którego odbyła się wielka loteria, w której można było wylosować wiele gadżetów oraz trzy nagrody główne: rower, hulajnogę i deskorolkę. Dla miłośników słodkości przygotowano stoisko z różnego rodzaju wypiekami, a dla prawdziwych głodomorów - grilla.

W sportowej rywalizacji najlepsi okazali się młodzi piłkarze Róży Kutno, którzy wyprzedzili rówieśników z Boruty Zgierz oraz Unii Skierniewice. Pozostałe drużyny, tj. Górnik I Łęczyca, Górnik II Łęczyca, Zjednoczeni Stryków, Orzeł Parzęczew, Bzura Ozorków i KS Żychlin zostały sklasyfikowane na czwartym miejscu.

Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika w swojej drużynie, a także najlepszych: bramkarza, strzelca i zawodnika w całych zawodach. Królem strzelców turnieju został Alan Kozmana z Róży Kutno, nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Mateusza Waliszewskiego (Górnik Łęczyca), a miano MVP turnieju przypadło reprezentującemu Borutę Zgierz - Mateuszowi Motylewskiemu.

Najlepsi zawodnicy w drużynie:
Zjednoczeni Stryków - Filip Wejsman
Boruta Zgierz - Marcel Sawczuk
Unia Skierniewice - Łukasz Trębski
Róża Kutno - Kamil Saczuk
Górnik II Łęczyca - Oliwier Mamiński
Orzeł Parzęczew - Krystian Osiński
Bzura Ozorków - Franek Sęk
KS Żychlin - Michał Orzechowski
Górnik I Łęczyca - Jan Sobczak
 
Bilans naszej kutnowskiej drużyny to sześć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Drużyna SL SALOS Róża Kutna wystąpiła w składzie: Franciszek Chwiałkowski, Kamil Saczuk, Antoni Gapiński, Artur Różycki, Alan Kozmana, Jakub Piotrowicz, Antoni Kubiak, Marcel Saczuk, Adrian Rogoziński, Bartosz Otulak. Trenerem drużyny z rocznika 2011 jest Pan Damian Lech.
- Cieszy postawa i wynik zespołu tym bardziej, że pogoda nie oszczędzała nas dzisiaj. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Dużo fajnych, wyrównanych meczów. Wielki szacunek dla organizatorów klubu Górnik Łęczyca i podziękowania za zaproszenie – mówi Damian Lech, trener drużyny żaków starszych SL SALOS Róża Kutno, rocznik 2011.
 
Wyniki meczów SL SALOS Róża Kutno:
Róża Kutno – KS Żychlin 2:0
Róża Kutno – Boruta Zgierz 1:1
Róża Kutno – Unia Skierniewice 3:1
Róża Kutno – Orzeł Parzęczew 0:2
Róża Kutno – Zjednoczeni Stryków 1:0
Róża Kutno – MKS Górnik Łęczyca II 2:1
Róża Kutno – Bzura Ozorków 2:0
Róża Kutno – MKS Górnik Łęczyca I 2:1
 
Strzelcy bramek dla SL SALOS Róża Kutno:
Alan Kozmana – 6 bramek (Król Strzelców „Łęczyca Cup"),
Jakub Piotrowicz – 3 bramki,
Kamil Saczuk – 2 bramki,
Artur Różycki – 1 bramka,
Adrian Rogoziński – 1 bramka.

 

(Damian Lech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone