Zamknij
REKLAMA

Łukasz Wójcik wśród 10 najlepszych pilotów świata

08:35, 12.06.2019 | Liliana Urbańczyk-Wójcik
REKLAMA
Skomentuj

Mistrzostwa Świata w Wyścigach Szybowcowych już za nami. Łukasz Wójcik tak podsumowuje swój udział - "Podsumowując całe zawody jestem zadowolony ze swojego latania. Latanie w terenach górskich nie jest moją mocną stroną  bowiem nie jestem górskim pilotem ale tutaj w Pirenejach poradziłem sobie bardzo dobrze zajmując 10 miejsce wśród najlepszych pilotów świata."

"W zawodach typu Grand Prix niezwykle ważne jest równa latanie bez popełniania błędów, których później nie ma czasu naprawić w tych krótkich konkurencjach. W porównaniu do poprzedniego finału Grand Prix poczyniłem duże postępy i myślę, że nauka ta zaowocuje w przyszłości, podczas startów w kolejnych zawodach".

"Gratuluję zwycięzcom: Tilo Holighaus (Niemcy), Sebastian Kawa, Louis Bouderlique (Francja). Dziękuję Sebastianowi Kawie i Adamowi Czeladzkiemu za współpracę i dobrą atmosferę w polskim teamie. W tym miejscu składam podziękowania dla mecenasów mojego zawodniczego latania: Polfarmex S. A., Miasto Kutno i Klinika Kolasiński oraz dla partnerów: Agencja Reklamowa Curcuma i WW Reklama. Podziękowania należą się także moim Kibicom i Sympatykom. Przede mną jeszcze w tym sezonie start w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w sierpniu w Lesznie".

(Liliana Urbańczyk-Wójcik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone