Dziś w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Piłki Nożnej.
I KOLEJKA I LIGI KAHLPN
HURT PAP EGOLIT - 1/5 L/G 6 : 1
Szuda 2, Uściński 2, Kowalski, Janakowski T. - Nowakowski
Żk. Chmurski Przemysław ( Hurt Pap Egolit )
OB. AMAZONKA WASSINK - STARY ŁĄKOSZYN 12 : 1
Dąbrowski 4, Tomaszewski 3, Kaliński 2, Dłużniewski K. , Kotkowski, Pietrzak - Łukomski
Żk. Jeruzal K, Michalak, Jeruzal Dominik 2 żk./cz.k. ( Stary Łąkoszyn ).
EXPOM - KS.TĘCZA WKS 37 PP - 11 : 1
Brząkała 4, Salomon 2, Woźniak 2, Domański, Wiśniewski, Walczak T. - Błaszczyk
DS. SMITH - FACHOWCY 4 : 4
Jóźwiak, Kaźmierczak, Szumiński, Bednarek - Kopański 2, Tomczak, Lipiński
Żk. Jędrzejewski Dariusz - Stańczyk Dominik
DZPG - PROSTO TEAM 1 : 4
Kajszczarek - Woźniak, Kostrzewa D, Jankiewicz, Kostrzewa M.
LIBERO OB. - WŁADCY PÓŁNOCY 2 : 11
Kacprzak 2 - Kubicki 3, Wiśniewski 2, Bączkowski 2, Wojtalik, Zdziarski, Skonieczny, Bartosiewicz
Żk. Zdziarski Marcin ( Władcy Północy )
FC. GLEDZIANÓW - ŚRÓDMIEŚCIE 2 : 2
Tomes, Łykowski - Kamiński, Wójcik
Wójcik Kamil ( śródmieście )
PODSUMOWANIE .
NAJ MECZ : FC. GLEDZIANÓW - ŚRÓDMIEŚCIE
MVP : DĄBROWSKI Kamil ( OB. Amazonka Wassink )
NAJLEPSZA 5 : KOWALSKI Andrzej ( FC. Gledzianów ), DĄBROWSKI Kamil
( OB. Amazonka Wassink ), WOJTALIK Jarosław ( Władcy Północy ), BRZĄKAŁA Bartosz ( Expom ), KOPAŃSKI Emil ( Fachowcy )
BRAMKI - 62
ŻK. - 9
TABELA PO I KOLEJCE.
OB. AMAZONKA WASSINK 3 12 : 1
EXPOM 3 11 : 1
WŁADCY PÓŁNOCY 3 11 : 2
HURT PAP EGOLIT 3 6 : 1
PROSTO TEAM 3 4 : 1
DS. SMITH 1 4 : 4
FACHOWCY 1 4 : 4
FC. GLEDZIANÓW 1 2 : 2
ŚRÓDMIEŚCIE 1 2 : 2
DZPG 0 1 : 4
1,5 L/G 0 1 : 6
LIBERO OB. 0 2 : 11
KS. TĘCZA WKS 37 PP 0 1 : 11
STARY ŁĄKOSZYN 0 1 : 12
NAJLEPSI STRZELCY :
DĄBROWSKI Kamil ( OB. Amazonka Wassink ) - 4
BRZĄKAŁA Bartosz ( Expom ) - 4
I KOLEJKA II LIGI KAHLPN
Siódme Niebo - MMS Team 4-6
Brzeziński 2, Waryszewski, Grębicki – Rutkowski 3, Czuba, Bruliński, Majtczak
ŻK: Matusiak, Czuba (MMS)
Odlewnia Kutno - The Red’s 1-9
Bielecki – Świerczyński 3, Kubiak 2, Krupowicz 2, Słowikowski 2
ŻK: Świerczyński, Kubiak (The Red’s)
Gladiator Daszyna - FC Kellogg’s 6-8
Wiśniewski M. 2, Wiśniewski P., Wojtera M., Wojtera K., Chudzik – Lewandowski 3, Gruchot 2, Adamiak, Puścian, Kowalski
ŻK: P. Wiśniewski, G. Wojtera (Gladiator)
FC Ogółem Całe TE - Sto Pro Cent 5-3
Kruczkowski 4, Kowalczyk – Zalewski, Wasielewski, bramka samobójcza.
ŻK: Pawlak (Sto Pro Cent)
Najlepszy mecz: FC Ogółem Całe TE - Sto Pro Cent 5-3
MVP: Łukasz Kruczkowski (FC Ogółem)
Najlepsza piątka: Łukasz Cieśliński (The Red’s), Łukasz Kruczkowski (FC Ogółem), Wiśniewski Michał (Gladiator Daszyna), Łukasz Lewandowski (Kellogg’s), Łukasz Zalewski (Sto Pro Cent).
THE RED’S 3 9-1
FC KELLOGG’S 3 8-6
– – –
MMS TEAM 3 6-4
FC OGÓŁEM CAŁE T 3 5-3
STO PRO CENT 0 3-5
SIÓDME NIEBO 0 4-6
GLADIATOR DASZYNA 0 6-8
ODLEWNIA KUTNO 0 1-9
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz