Zamknij
REKLAMA

Dziś Kutnowska Za-Dyszka

14:46, 07.10.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Na ulicach Kutna odbył się dziś bieg uliczny pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. To już szósta edycja Kutnowskiej Za-Dyszki. W tym roku na starcie stanęło prawie o stu uczestników więcej niż w roku ubiegłym.

Bieg uliczny otworzyli na pl. Piłsudskiego prezydent Zbigniew Burzyński i dyrektor MOSiR-u Paweł Ślęzak307 biegaczy pokonało trasę w dwóch pętlach po 5 km.

-Podobnie jak w latach ubiegłych dopisała nam wspaniała pogoda i atmosfera, którą stworzyli przede wszystkim nasi zawodnicy. Zarówno dorośli biorący udział w biegu głównym jak i najmłodsi, którzy wystartowali w Biegu Przedszkolaka. Ci ostatni stawili się na starcie w rekordowej ilości 322-je dzieci. Niewiele mniejszą frekwencją popisali się zawodnicy 10–cio  kilometrowej trasy bo pobiegło w niej aż 307 osób, co również stanowi rekord naszej imprezy. Cieszymy się ogromnie z rosnącej popularności naszych zawodów i mamy nadzieje na dalszy jej wzrost. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję biegów ulicznych w Kutnie, która obędzie się dokładnie za rok. Tymczasem, prezentujemy tegoroczne wyniki znajdujące się pod TUTAJ - informuje organizator.

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

VVVVVVVV

2 0

Swietna impreza wszyscy usmiechnieci pogoda dopisala tak trzymac 15:52, 08.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone