Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie kolejne spotkanie drużyny z Kutna zakończyło się wygraną Róży Kutno z Salos Żyrardów 4 do 3. Dalej kibicujemy kutnowskim drużynom piłkarzy!
Brawo Róża Kutno. Gratki dla WAS. Najlepsze szkolenie młodzieży w Kutnie widać gołym okiem. Nie trzeba układów układzików umów partnerskich. RÓŻA KUTNO ROZKWITA SPORTEM.
22:09, 15.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 0
Brawo Róża Kutno. Gratki dla WAS. Najlepsze szkolenie młodzieży w Kutnie widać gołym okiem. Nie trzeba układów układzików umów partnerskich. RÓŻA KUTNO ROZKWITA SPORTEM.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz