Zamknij
REKLAMA

Dziewczęta z Dąbrowszczaka najlepsze w piłce nożnej

16:05, 14.04.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Po raz szósty w ramach rozgrywek Licealiady, zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć szkół z powiatu kutnowskiego: I LO im. gen. J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, ZS Nr 3 im. W. Grabskiego, ZS Nr 4 im. Z. Balickiego, ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie oraz ZSZ Nr 2 im. A. Toczewskiego w Kutnie.

W turnieju finałowym, który odbył się 12 kwietnia wzięły udział cztery najlepsze drużyny wyłonione z grup eliminacyjnych. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wzbudziły wiele emocji u zawodniczek oraz licznie zgromadzonych kibiców. Mistrzem powiatu kutnowskiego w piłce nożnej zostały dziewczęta z „Dąbrowszczaka”. W meczu finałowym dziewczęta z I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie wygrały 1:0 z ZS Nr 1 w Kutnie.

Dziewczęta z „Dąbrowszczaka” uzyskały prawo reprezentowania powiatu kutnowskiego w zawodach rejonowych, które odbędą się 20 kwietnia w Kutnie. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Turniej Finałowy

ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego - ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie 0:0 karne 1:2

I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie - II LO im. Jana Kasprowicza 6:0

Mecz o III miejsce

II LO im. Jana Kasprowicza - ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego 1:3

Finał

I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie - ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie 1:0

Tabela Końcowa Rozgrywek Dziewcząt

I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie

ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie

ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego

II LO im. Jana Kasprowicza

Skład I LO w Kutnie: Anna Birecka, Natalia Gierczak, Weronika Ciszewska, Julia Kowalczyk, Natalia Kusiak, Zuzanna Matusiak, Małgorzata Miller, Natalia Nalberczyk, Alicja Pietrzak, Zuzanna Szubert, Weronika Zbrożek, nauczyciel Kamil Borowiak

Info&foto MOSiR Kutno

 

 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone