Zamknij

Wyniki V Mistrzostw Powiatu Kutnowskiego w Squashu

12:13, 05.03.2018 Redaktor Aktualizacja: 21:46, 05.03.2018
Skomentuj

W pierwszy marcowy weekend 2018 roku odbyły V Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squashu, które rozegrane zostały na kortach Aquaparku Kutno. Do udziału w dwudniowych zmaganiach zgłosiło się ok 30 osób. W sobotnim starciu 3 marca, w kategorii OPEN wzięło udział 17 osób, natomiast w niedzielę 4 marca, w kategorii JUNIOR, która rozegrana została po raz pierwszy, podziwiać mogliśmy grę 6 młodych zawodników.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium otrzymali okazałe puchary. Wszyscy uczestnicy mistrzostw dostali pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa, oraz wzięli udział w konkursach, w których do wygrania były m.in. całodniowe zaproszenia do Aquaparku Kutno, piłeczki do gry w squasha czy też ręczniki z logo aquaparku.

WYNIKI: (na podstawie wygranych meczy, setów i małych punktów)