Wczoraj odbyła się czwarta kolejka I LIGI KAHLPN i II Ligi. Oto wyniki. Tutaj znajdziesz obszerną galerię Piotra Szatkowskiego.
I LIGA
HURT PAP EGOLIT - FC. WIESZCZYCE 5 : 4
Iwaniak 2, Świderski, Szuda, Kaliński - Dąbrowski 3, Wichliński
Żk. Kowalski Marek ( Hurt Pap Egolit )
ŚRÓDMIEŚCIE - LIBERO 14 : 1
Wójcik 5, Kierus 4, Wojtczak, Waliszewski, Kamiński, Krysiński, samobójczy - Jarota
WŁADCY PÓŁNOCY - DZPG 3 : 6
Skonieczny, Klimczak, Wiśniewski - Matczak 2, Błażejewski, Kowalik, Łysiak, Klarzak
Żk. Kowalski Krzysztof ( Władcy Północy ).
PROSTO TEAM - DS. SMITH 2 : 5
Rybacki, Woźniak - Jóźwiak 3, Szumiński, Szymański
OB. AMAZONKA - EXPOM 4 : 6
Tomaszewski 3, Krygiel - Walczak 2, Szadkowski 2, Domański, Salomon
PODSUMOWANIE
NAJ MECZ : OB. AMAZONKA - EXPOM
MVP : WALCZAK JACEK ( EXPOM )
NAJLEPSZA 5 : PIOTROWICZ Kamil ( DS. Smith ), WALCZAK Jacek ( Expom)
TOMASZEWSKI Damian ( OB. Amazonka ), WÓJCIK Kamil ( Śródmiescie ),
DĄBROWSKI Kamil ( FC. Wieszczyce ).
TABELA
DS. SMITH 12 26 : 13
OB. AMAZONKA 9 27 : 14
PROSTO TEAM 9 24 : 15
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EXPOM * 6 24 : 20
ŚRÓDMIEŚCIE * 6 23 : 19
HURT PAP EGOLIT 6 18 : 17
DZPG 6 15 : 14
WŁADCY PÓŁNOCY 3 10 : 23
LIBERO 3 12 : 30
FC. WIESZCZYCE 0 11 : 25
* Bezpośrednie Spotkanie
NAJLEPSI STRZELCY :
TOMASZEWSKI Damian ( OB. Amazonka ) 13
JANKIEWICZ Wiktor ( Prosto Team ) 8
JÓŹWIAK Błażej ( DS. Smith ) 8
KIERUS Piotr ( Śródmieście ) 8
II Liga
KS TĘCZA - FACHOWCY 6:6
Brzeziński 3 Wiliński 2
Rajski 1 Tomczak Sebastian 2
Skowron 1 Tomczak Przemysław 1
Błaszczyk 1 Samobój 1
GAME OVER - WOLNI STRZELCY 3:8
Chrzanowski 1 Darul 3
Słowikowski 1 Kawiński 2
Kopeć 1 Pawlak 2
Zapałowski 1
MMS MDK KUTNO - STARY ŁĄKOSZYN 8:9
Pawłowski 4 Jeruzal Krzysztof 3
Bruliński 1 Lubasiński Maciej 3
Górecki 1 Szymkowski 2
Stasiak 1 Samobój 1
Rutkowski 1
ŻK Górecki Damian
LOMBARD WARSZAWSKI - 1,5 L/G 7:4
Bednarek 2 Narewski 2
Szumiński 2 Jóźwiak 1
Samobój 2 Chróścik 1
Krupowicz 1
FC GLEDZIANÓW- pauza
Bramki: 51-189
Samobój: 4-6
ŻK; 1-12
CZK: 0-0
Strzelcy:
8- Tomes Paweł FC GLEDZIANÓW
7- Szumiński Krzysztof LOMBARD WARSZAWSKI, Lubasiński Maciej STARY ŁĄKOSZYN
6- Krupowicz Michał LOMBARD WARSZAWSKI, Darul Marcel WOLNI STRZELCY, Tomczak Przemysław FACHOWCY
Najlepszy mecz: KS TĘCZA-FACHOWCY
MVP: Tomczak Sebastian FACHOWCY
Najlepsza piątka:
-Gołębiowski Krystian KS TĘCZA
-Tomczak Sebastian FACHOWCY
-Bednarek Łukasz LOMBARD WARSZAWSKI
-Pawłowski Kamil MMS MDK KUTNO
-Darul Marcel WOLNI SRZELCY
Tabela:
1. LOMBARD WARSZAWSKI 4 9* 29:13
2. 1,5 L/G 4 9* 25:22
3. STARY ŁĄKOSZYN 4 9* 22:24
---------------------------------------------------------------------------------------------------
4. FC GLEDZIANÓW 3 6 22:16
5. KS TĘCZA 3 4 18:17
6. FACHOWCY 4 4 23:25
7. WOLNI STRZELCY 3 3* 19:18
8. GAME OVER 3 3* 14:19
9. MMS MDK KUTNO 4 0 17:35
1-3-> awans do I Ligi
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz