Dla naszej drużyny w pierwszym meczu Pucharu Polski punktowali: Mazur 22, Dłuski 21, Glabas 18, Pabian 16, Kulon 8, Jakóbczyk 0 i Rduch 0. Bartosz i Garbacz dziś nie zagrali z powodu kontuzji.
Walica Teofil00:00, 00.00.0000
Szwed był tylko w składzie żeby nie było kary bo wciąż rehabilituje się po operacji. A kontuzje maja Bartosz i Garbacz. Niedobrze bo do Dabrowy pojedziemy osłabieni. Zwłaszcza Bartosz bardzo by się w tym meczu przydał. A Legia pokonana zgodnie z planem. Bardzo dobre zawody Mazura i Dłuskiego - evale odpowiednio 28 i 29. Skuteczni byli tez Glabas i Pabian. Wreszcie przyzwoicie zagrał Sikora, miał 5 asyst i eval 15. Buba zebrał aż 18 piłek. Był prawdziwym królem deski. Mnie bardzo cieszy powrót do bardzo dobrej formy Huberta Mazura. Rzuca, zbiera i haruje w obronie. Szacun dla zarządu ze go zostawili mimo poważnej operacji i przez to absencji w poprzednim sezonie.
Pawelski Sykstus00:00, 00.00.0000
Brawo! Gratulacje!
Simaszka Klemens00:00, 00.00.0000
mowilem buba to profesor
Pieniężyński Piotr00:00, 00.00.0000
Widać na zdjęciach że kutnowscy kibice wiernie jezdzą za swoja druzyną. Duży szacunek i uznanie Panie i Panowie. Mnie już wiek nie pozwala na takie eskapady ale w Kutnie tez jestem na każdym meczu. Łza się w oku kreci że doczekaliśmy takiego zespołu i takich kibiców. Piekna sprawa. Gratulacje dla wszystkich którzy to tworzą. Dla kibiców, sponsorów, trenerów i druzyny. Brawa dla Miasta. Wreszcie mamy coś porządnego w sporcie. Szkoda że Dercz i Trucha tego nie doczekali... ale może zerkają gdzieś zza chmurki. Pozdrawiam wszystkich.
Romejko Olgierd00:00, 00.00.0000
uspokajam teofila...bartosz w sobote bedzie gotowy do gry na 100 procent
Stefczyk Przybysław 00:00, 00.00.0000
transmisja to bedzie wie ktos w sobote
Machercyk Henryk00:00, 00.00.0000
tak, polfarmex wykupil wszystkie transmisje
Hresny Tymoteusz00:00, 00.00.0000
Nie będzie transmisji. Wykupione są mecze w Krośnie, Łańcucie i Szczecinie. Tak było na stronie pro-basketu.
Hresny Tymoteusz00:00, 00.00.0000
A i jeszcze chyba Lublin ale nie jestem pewien.
Kałdrow Karol00:00, 00.00.0000
nie każdy to lubi
Kałdrow Karol00:00, 00.00.0000
szkoda
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz