Zamknij
REKLAMA

Nowy dealer Volkswagena

00:00, 12.02.2020 | materiały partnera

Województwo Kujawsko-Pomorskie wzbogaciło się o nowego dealera na rynku motoryzacyjnym – Grupę Plichta. W wyniku przejęcia AJ Motors - do którego doszło na początku roku - Grupa Plichta stała się nowym właścicielem salonów marki Volkswagen w Bydgoszczy i Toruniu. Co to oznacza dla klientów?

„Wejście na rynek kujawsko-pomorski to dla nas nowe wyzwanie, jesteśmy jednak do niego przygotowani. Chcemy wzmocnić pozycję marki poprzez poprawę dostępności produktów i wzrost jakość obsługi.” – mówi Marcin Hildebrandt Dyrektor Handlowy Volkswagen Plichta. „Dla dotychczasowych i nowych klientów pojawienie się Grupy Plichta na rynku oznacza zwiększenie ilości samochodów dostępnych „od ręki” oraz wzrost jakości świadczonych usług w obszarze handlowym, jak i serwisowym” – dodaje.

Grupa Plichta to czołowy dealer samochodów nowych i używanych w Polsce. W swoim portfolio posiada marki: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford oraz od niedawna Volvo. Historia firmy rozpoczęła się wraz z otwarciem pierwszego dealerstwa marki Skoda w Wejherowie. Wraz z rozwojem firmy pojawiały się kolejne salony marek z grupy VAG - w Gdyni i Gdańsku. W 2018 rozpoczął działalność pierwszy salon marki Ford w Bydgoszczy, a pod koniec 2019 został otwarty dla klientów salon Volvo w Gdyni. Rok 2020 firma rozpoczęła dalszą ekspansją – nowy salon Ford w Gdańsku oraz przejęcie dealera AJ Motors w Bydgoszczy i Toruniu.

Aktualnie w salonach Volkswagena trwa wyprzedaż modeli marki, wyprodukowanych w 2019 roku. Bestsellerowe modele, jak Golf czy Passat są teraz dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ofertą objęte są auta z roku modelowego zarówno 2019, jak i 2020. Korzyści przy zakupie nowego Volkswagena jest znacznie więcej, niż tylko rabat. Samochody marki Volkswagen należą do najoszczędniejszych w swoich klasach, a koszty ich eksploatacji są niskie m.in. dzięki długiemu okresowi między kolejnymi przeglądami technicznymi. Zyskać można zatem sporo nie tylko podczas zakupu, ale również podczas kolejnych lat użytkowania samochodu. Wybór Volkswagena to nie tylko oszczędność, ale także możliwość korzystania z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, zapewniających doskonały komfort i gwarantujących najwyższą jakość czasu spędzonego w samochodzie.

Po więcej szczegółów dotyczących aktualnych cen i rabatów warto wybrać się do salonu w Bydgoszczy (ul. Fordońska 264) lub Toruniu (ul. Wschodnia 34). Salony w swojej ofercie posiadają samochody dostępne od ręki w pełnej gamie modelowej: od najmniejszego Up!, przez Polo i Golfa oraz Passata, na SUV’ach (T-Cross, T-Roc, Tiguan, Touareg) kończąc.

Aktualną ofertę można znaleźć również na:

Vw.torun.pl

Vw.bydgoszcz.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%