Zamknij

Samsung Galaxy Note 9 - dla kogo?

13:27, 07.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Samsung Galaxy Note 9 to jeden z najmocniejszych smartfonów, które są obecnie dostępne na rynku. Wyróżnia się nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale również dość niecodziennymi rozmiarami. Dlatego nie jest to smartfon dla każdego. Sprawdź, kto będzie z niego najbardziej zadowolony.

Samsung Galaxy Note 9 wyróżnia się już na pierwszy rzut oka swoim rozmiarem i kształtem – odbiegającym znacząco od typowego designu smartfonów koreańskiego producenta. To nie małe, kieszonkowe urządzenie, a prawdziwy olbrzym. 6,4-calowy ekran został umieszczony w telefonie o długości nieco poniżej 15 cm szerokości 7,8 cm. Dlatego obsługa urządzenia jedną ręką może być wyzwaniem. Uwagę zwraca także całkiem kanciasty (zwłaszcza jak na Samsungi) kształt, który łagodzi jednak zaokrąglenie ekranu.

Z uwagi na tak specyficzny design Samsung Galaxy Note nie będzie więc telefonem idealnym dla osób, które szukają niewielkiego urządzenia – takiego, które można wrzucić do kieszeni w spodniach czy niewielkiej torebki.

Galaxy Note 9 – idealny dla biznesu

Szukasz telefonu, na którym wygodnie będzie obsługiwać różnego rodzaju dokumenty biurowe – np. arkusze kalkulacyjne, prezentacje czy pliki tekstowe? W takich przypadkach duży ekran modelu Samsung Galaxy Note 9 sprawdzi się niezawodnie. Dodatkową zaletą urządzenia jest S-Pen, a więc charakterystyczny rysik, przy pomocą którego możesz na urządzeniu wykonywać ręczne notatki, szkice czy proste grafiki. Smartfon może więc zastąpić tradycyjny notatnik i sprawdzi się dla osób kreatywnych.

S-Pen przydaje się także przy robieniu zdjęć – obsługuje migawkę urządzenia.

Dla fanów oglądania filmów w telefonie

Dużo podróżujesz i chętnie korzystasz na smartfonie z aplikacji takich jak YouTube czy Netflix? 6,4-calowy ekran Super AMOLED dostarczy Ci doskonałych wrażeń podczas oglądania, zwłaszcza po zmianie rozdzielczości wyświetlacza na najwyższą, czyli WQHD+. Z recenzji Samsunga Galaxy Note 9 można dowiedzieć się, że trzeba ją włączyć ręcznie, ale zajmuje to kilka sekund.

Parametry, których oczekuje się od flagowca

Galaxy Note 9 nie zawodzi również parametrami technicznymi, które świetnie radzą sobie z szybką i płynną obsługą zaawansowanych i obciążających aplikacji i gier. Wszystko za sprawą 8-rdzeniowego procesora Samsung Exynos 9810, 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz ogromu wbudowanej pamięci (128 lub aż 512 GB!). Nie zawodzi również wydajna bateria – 4000 mAh z systemem ładowania indukcyjnego oraz technologią QuickCharge. Spoglądając na porównanie smartfonów na komórkomat.pl, można potwierdzić, że to obecnie jeden z najmocniejszych modeli na rynku.

Reasumując, Samsung Galaxy Note 9 to propozycja dla wymagających użytkowników, zwłaszcza biznesowych, którym zależy na niezawodnej i płynnej pracy oraz dużym ekranie. Jeśli jesteś jedną z takich osób, rozważ zakup właśnie tego smartfona.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

dARKdARK

2 0

Samsung Galaxy Note 9. Ludzie zawsze pragnęli świecidełek i te świecidełka doprowadzały ich do rozpaczy dla kogo ? a może lepiej kupić zwykły telefon taki którym można zadzwonić do kogoś i pogadać a potem wyłączyć i nie dotykać nerwowo co trzy no dwie minuty DAJMY SOBIE NA LUZ nie musimy mieć tego przedmiotu .Idźmy do znajomych do przyjaciół z wizytą zwyczajnie pogadać albo samemu na spacer UWOLNIJMY SIĘ OD TEGO SZALEŃSTWA . 21:27, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone