Zamknij

Power Play, Konstanty Drążek, Top One – gwiazdy powiatowo-gminnych dożynek

Powiat Kutnowski/Redaktor 12:31, 19.02.2026 Aktualizacja: 12:42, 19.02.2026
1 Power Play, Konstanty Drążek,  Top One – gwiazdy powiatowo-gminnych dożynek fot. Powiat Kutnowski

Mimo że za oknem wciąż panuje zimowa sceneria, w Powiecie Kutnowskim i Gminie Kutno trwają już intensywne przygotowania do jednego z kluczowych wydarzeń w lokalnym kalendarzu. Organizacja Dożynek Powiatowo-Gminnych 2026 nabiera tempa. Dożynki odbędą się 22 sierpnia, jeszcze trwają rozmowy co do lokalizacji. Brane są pod uwagę Leszczynek i Wysoka Wielka. 

– W tym roku święto plonów zorganizujemy 22 sierpnia wspólnie z Gmina Kutno.  Za nami pierwsze spotkanie organizacyjne, podczas którego omówiliśmy najważniejsze kwestie związane z programem, logistyką oraz wyborem lokalizacji. Obecnie pracujemy nad wyborem najlepszego miejsca, które zapewni komfort uczestnikom i stworzy doskonałą przestrzeń do wspólnego świętowania. Choć do wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić pierwsze gwiazdy tegorocznych dożynek. Na scenie wystąpią: Power Play, Konstanty Drążek i Top One. Nie zabraknie również występów lokalnych zespołów ludowych, o nasze podniebienia zadbają Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Kutno - informuje Zarząd Powiatu Kutnowskiego w mediach społecznościowych.

– Dożynki Powiatowo-Gminne to dla nas wydarzenie o szczególnym znaczeniu. To nie tylko piękna tradycja, ale przede wszystkim wyraz szacunku i wdzięczności wobec rolników za ich codzienny trud i pracę . Cieszę się, że w tym roku organizujemy to święto wspólnie z Gmina Kutno. Współpraca samorządów pozwala nam przygotować wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjne i otwarte na potrzeby mieszkańców – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

– Tegoroczne dożynki z pewnością będą miały duży format. Cieszymy się, że możemy je zorganizować wspólnie z władzami powiatowymi. Synergia naszych samorządów z pewnością przyczyni się do znakomitej i niezapomnianej imprezy. – mówi Michał Łuczak Wójt Gminy Kutno.

 

(Powiat Kutnowski/Redaktor)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

ZooZoo

1 0

Pumie jak słońce mocno w oczy świeci.

13:08, 19.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%