We Włoszech od 28 czerwca do 3 lipca 2025 r. odbył się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Magia Italiana. Wystąpili na nim muzycy, tancerze i wokaliści. Nie zabrakło reprezentacji Polski, Zespołu Bałagan i wokalistek z sekcji Kutnowskiego Domu Kultury, prowadzonej przez Katarzynę Karolak-Rojewską.
Kutnowskie talenty przyzwyczaiły nas do sukcesów. Tak było i w tym roku. Zespół Bałagan zajął I miejsce w swojej kategorii, a wokalistki w swoich kategoriach wiekowych:
Przesłuchania odbyły się w światowej sławy parku rozrywki Mirabilandia, a gala w Rimini. Dzięki wsparciu Honorowego Konsula Republiki Bułgarii dla Emilii-Romanii inż. Franco Castellini, Stowarzyszenie Bulgari w Emilii-Romanii i Park Rozrywki Mirabilandia uczestnicy wystąpili przed zróżnicowaną publicznością.
Zadanie publiczne Regionalnego Towarzystwa Muzycznego w Kutnie pt. Udział zespołu wokalnego w Festiwalu Piosenki w Rimini dofinansowane przez Prezydenta Miasta Kutna w kwocie 15 tys. zł.
Anna Dunin-Borkowska i Blanka Gens
Emilia Klich i Zespół Bałagan
5 1
Przecież to był zespół z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie?! co na to Łącka dyrektor MDK, to tak można sobie zabrać zespół do Kutnowskiego Domu Kultury? Ponadto Katarzyna Rojewska byłą prowadzącą sekcje wokalne w MDK, to tak można sobie zmienić prace i zabrać zespół ze sobą? Czy to jest etyczne i moralnie poprawne?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz