Zamknij
REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka w gminie Krzyżanów

14.06, 23.01.2023 Gmina Krzyżanów Aktualizacja: 15.12, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W piątkowe popołudnie podczas spotkania zorganizowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowaliśmy dla Państwa muzyczno-wokalną "laurkę" dedykowaną krzyżanowskim seniorom.

Na scenie zaprezentowały się dzieci z terenu Gminy Krzyżanów, uczestniczące w feryjnych warsztatach wokalnych, prowadzonych przez dyrektor GOKiS -Justynę Ozdowską.

Dalsza część programu należała do uczennic śpiewu jazzowego Państwowej Szkoły Muzycznej im K. Kurpińskiego w Kutnie z klasy Pani Marty Wilk i Pani Olgi Fidrysiak-Myszkowskiej.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia był recital Macieja Dzięgielewskiego - absolwenta Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, artysty Teatru Muzycznego w Łodzi i jednocześnie instruktora w Żychlińskim Domu Kultury, który przygotował na to wyjątkowe popołudnie, równie wyjątkowe piosenki specjalnie z myślą o Was, Drodzy Seniorzy.

Nie mogło też zabraknąć biesiadno-ludowego repertuaru, za sprawą Konrada Orlikowskiego - instruktora GOKiS i Justyny Ozdowskiej, a także zgromadzonych na sali członkiń naszych rodzimych zespołów śpiewaczych.

Tradycją spotkań organizowanych z okazji Święta Babć i Dziadków stało się również złożenie życzeń i obdarowanie seniorów kwiatami przez wójta gminy Tomasza Jakubowskiego, dyrektor GOKiS, prezesa Stowarzyszenia Wspierającego Rozwój Gminy Krzyżanów Zygmunta Jasińskiego oraz reprezentantów wnucząt - uczestniczek wspomnianych wcześniej zajęć feryjnych.

- Dziękując artystom oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia jeszcze raz przesyłamy jak najlepsze życzenia. Mamy nadzieję, że atmosfera spotkania i wyśpiewane piosenki na długo pozostaną z Wami - mówią organizatorzy. 

 

(Gmina Krzyżanów)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%