Zamknij
REKLAMA

Mundurowi po raz kolejny wspierają Fundację Niebieski Wiatrak

19.53, 06.12.2022 KPP Kutno Aktualizacja: 20.11, 06.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Zgodnie z maksymą „Pomagamy i chronimy” kutnowscy policjanci zawsze gotowi są do niesienia pomocy. Po raz kolejny postanowili troszkę w inny sposób pomóc i wsparli działalność Fundacji Niebieski Wiatrak. Fundacja przygotowała dla kutnowskiej komendy ręcznie robione świąteczne ozdoby, które trafiły już na stoliki mundurowych.

- Głównymi celami Fundacji są ochrona godności i praw osób dotkniętych autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przeciwdziałanie każdej z form dyskryminacji, przemocy, nadużyć i zaniedbań wobec nich oraz tworzenie i prowadzenie placówek służących poprawie jakości życia i funkcjonowania takich osób. Fundacja aby pomagać swoim podopiecznym pozyskuje środki finansowe realizując projekty, przeprowadza kwesty, zbiórki czy uczestniczy w kiermaszach prac rękodzielniczych. Akcję po raz kolejny wsparli kutnowscy policjanci i pracownicy cywilni. Piękne ozdoby świąteczne już pojawiły się na biurkach policjantów i pracowników co daje ogromną radość nie tylko ze względu na fakt , że wspieramy szlachetny i bardzo potrzebny cel fundacji ale również dlatego, że dzięki tym pięknym ozdobą czujemy nadchodzący, cudowny świąteczny czas. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę. Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości i miłości - mówi kom. Edyta Machnik oficer prasowy KPP Kutno.

(KPP Kutno)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

DytesDytes

3 1

Wiatraki zasobne nie są to i dali policji rękodzieło a Religijny Rząd daje im prawo odbierania aut za toast 11:02, 07.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

:P:P

3 0

fajne policjantki, chyba cos przeskrobie... 13:38, 07.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%