Zamknij
REKLAMA

Wakacje z Salezjanami

17:26, 23.05.2022 | ks. Henryk Chibowski
Skomentuj
REKLAMA

Rodzice planujący wakacje dla swoich pociech, niejednokrotnie zastanawiają się gdzie posłać swoje dziecko i pod czyją będzie opieką.

- W dzisiejszych czasach, gdzie istnieje wiele niebezpieczeństw: narkotyki, alkohol, papierosy, rodzice są zapracowani, ważną rolę odgrywają trenerzy i nauczyciele, którzy mogą pomóc rodzicom wychowując przez sport - mówi ksiądz Henryk Chibowski. - Już od 28 lat SL SALOS„RÓŻA KUTNO” organizuje WAKACJE dla dzieci i młodzieży. Z tej oferty mogą skorzystać chłopcy i dziewczynki w wieku od 7 do 17 lat.

Zaplanowano dwa turnusy półkolonii: Aktywne Półkolonie – Strefa Wypoczynku 2022 dla dzieci i młodzieży. Zapisy przyjmujemy od 1 czerwca w godzinach 14.00 -17.00, od poniedziałku do piątku. Zdanie kart do 14 czerwca 2022 r.

Terminy PÓŁKOLONIE 2022 w Woźniakowie:

Turnus 1: od 11 do 15 lipca 2022

Turnus 2: od 18 do 22 lipca 2022

Zaplanowano 3 obozy SALOS CAMP w JASTARNII.

Terminy OBOZÓW:

Turnus 1: od 08 do 14 sierpnia 2022

Turnus 2: od 15 do 21 sierpnia 2022

Turnus 3: od 21 do 27 sierpnia 2022

- Jesteśmy pewni, że dla Państwa dziecka obóz ten będzie dużym przeżyciem i bodźcem do nauki gry w piłkę nożną. Treningi będą przeprowadzane odpowiednio do wieku z właściwym obciążeniem, pod opieką wykwalifikowanych trenerów. Uczestnicy obozu znajdą optymalne warunki treningowe, na profesjonalnym poziomie. Trener Robert Marzec, trener Damian Lech, trener Tomasz Kaba, Trener Marcin Stępniak, Trener Radosław Saganiak, Trener Jakub Szymański, Trener Michał Janakowski, Trener Emil Seklecki, Trener bramkarzy Rafał Gospoś oraz pomocnicy Trener Radosław Krupski, Trener Michał Majda, Trener Weronika Paczkowska od lat z powodzeniem prowadzą szkolenie dzieci i młodzieży w SL SALOS „RÓŻA Kutno” zdobywając złote, srebrne i brązowe medale na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej SALOS RP. Wakacje z piłką organizujemy od 28 lat promując futbol, jako dobry sposób na odpoczynek i zdrowe spędzenie czasu. Oprócz treningów w programie obozu są także wycieczki, wyjazd na Aquapark w Redzie, zwiedzanie muzeum we Władysławowie oraz rejs statkiem na Hel, zwiedzanie muzeum Rybołówstwa. Na zakończenie obozu, uczestnicy otrzymują dyplomy, koszulki, worki sportowe a smycze z identyfikatorem na początku obozu. Chcielibyśmy stworzyć szanse wyjazdu na taki obóz dla każdego uczestnika grup sportowych. Może odkryjemy kolejny talent. Obozy zgłaszamy również do właściwego Kuratorium Oświaty - mówi ks. H. Chibowski.

Organizator: SL SALOS „RÓŻA Kutno”, Woźniaków 56, 99-300 Kutno.

Bliższe szczegóły na temat obozów można uzyskać pod numerami telefonu: 735-201-218 i na stronie internetowej na której znajduje się galeria zdjęć z naszych obozówwww.roza.kutno.pl, oraz mailowo: [email protected]

Znajdziecie nas Państwo również na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/RozaKutno

 

(ks. Henryk Chibowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JarekJarek

1 0

Czy jest to działanie społeczne, czy dochodowe z dotacjami skąd się da????? 09:00, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%