Zamknij
REKLAMA

Świąteczne konkursy Województwa Łódzkiego

15:44, 24.11.2021 | Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Skomentuj
REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w dwóch świątecznych konkursach: Bożonarodzeniowym i na Tradycyjne Pierniki Świąteczne.

Wojewódzki Konkurs Bożonarodzeniowy został podzielony na dwie kategorie: Tradycyjna Potrawa Wigilijna i Tradycyjny Wypiek Bożonarodzeniowy. Uczestnicy konkursu muszą samodzielnie przygotować danie zgłaszane do rywalizacji oraz zaprezentować je na zdjęciach. Ważne, aby potrawy powstały z produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego.

Sfotografowane potrawy trzeba przesłać na nasz adres zgodnie z wytycznymi i regulaminem podanym na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-bozonarodzeniowy-2021

Dla autorów najlepiej wyglądających i tradycyjnych dań przygotowane są atrakcyjne nagrody: 1000 zł, 750 zł i 500 zł oraz upominki dla wyróżnionych.

Wojewódzki Konkurs pn. „Tradycyjne Pierniki Świąteczne – 2021” przewidziany jest dla najmłodszych mieszkańców województwa i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat i 11-15 lat. Uczestnicy mają za zadanie upiec pod okiem osoby dorosłej tradycyjne pierniki świąteczne oraz własnoręcznie je ozdobić. Również w tym konkursie ważne jest, aby do wypieku używać produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego. Gotowe pierniki również trzeba zaprezentować na zdjęciach.

Dla laureatów i osób wyróżnionych przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły i zgłoszenia na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-tradycyjne-pierniki-2021

Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 1 grudnia o godzinie 12:00.

(Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%