Zamknij
REKLAMA

Dziś Dzień Integracji Cudzoziemców w Kutnie. Początek 11 na placu Piłsudskiego

09:56, 16.10.2021 | ARRK
Skomentuj fot. Piotr Szatkowski
REKLAMA

Przybywają do naszego miasta, pracują, zakładają rodziny - mowa o Cudzoziemcach, którzy w sobotę 16 października integrują się w Kutnie.  Organizatorem Dnia Integracji jest Stowarzyszenie Wsparcia i Integracji Cudzoziemców w Kutnie, które działa w ramach Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców w Kutnie przy Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego.

W ramach dnia integracji zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. O 11.00 początek wydarzenia w okolicach fontanny przy pl. Piłsudskiego.

W integracyjnym powitaniu wezmą udział przedstawiciele władz miasta, władz mundurowych, organizatorzy i zrzeszeni w Centrum Integracji Cudzoziemcy z rodzinami.

 

(ARRK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

USAUSA

5 2

Rewolucja zjada własne dzieci. Halloween odwołane..(USA). bo czarnoskórzy go nie obchodzą. Czy u nas też będziemy likwidować ?Może w ramach integracji zlikwidujemy nadchodzące Święto Zmarłych bo gdzieś tam nie obchodzą tego święta? Taka ma być integracja ? 07:04, 15.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stefanstefan

3 0

u nas są tacy (chyba nie Polacy?) , którzy celowo niszczą polską kulturę i obyczaje wprowadzając różne bzdety (vide: hellowen). ludźmi pustymi łatwo manipulować i wypychać gdzie popadnie... 15:20, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%