Zamknij
REKLAMA

Na sesji w Krośniewicach: o mowie nienawiści, manipulacjach i mediach

11:21, 03.05.2021 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Coraz bardziej gorąca atmosfera przed gminnym referendum o odwołanie burmistrz Katarzyny Erdman. Na sesji Rady Miejskiej w Krośniewicach, pod koniec kwietnia, przewodniczący rady Sławomir Kępisty rozpoczął dyskusję na temat wystąpień burmistrz Katarzyny Erdman w jednym z lokalnych portali. 

- Powiedziała tam pani, że pieniędzy w budżecie jest full, że to rada się nie zgadza, że jest jakaś afera z naszym udziałem. Afera to kontrowersyjne zdarzenie prawne, związane z przestępstwem, często upublicznione w mediach, o dużym zasięgu oddziaływania. Jakie to przestępstwo popełniła Rada Miejska w Krośniewicach? - zapytał S. Kępisty.

- Ja tak powiedziałam? - spytała Katarzyna Erdman, burmistrz Krośniewic. -Nie przypominam sobie takiej wypowiedzi.

- 8 kwietnia tego roku, artykuł o aferze został zamieszczony w lokalnym portalu, dalej artykuł Mieszkańcy sami wymierzają sprawiedliwość. Tutaj pani nawołuje wręcz - mówił Kępisty.

- Wie pan co?! - przerwała mu K. Erdman. - Pan czepia się tytułu, który tutaj napisał redaktor. Proszę zapytać tego pana redaktora.

- A czemu nie czepia się pan, jak inna pani redaktor, nie będę wymieniać nazwiska, też różne artykuły tytułuje w bardzo dwuznaczny sposób - powiedziała burmistrz Katarzyna Erdman. 

- Ja panią pytam jaka afera jest w radzie miejskiej? Jakie przestępstwo popełniła rada?  - powtórzył przewodniczący rady. - Proszę wyjaśnić mieszkańcom gminy Krośniewice jaki związek ma inwestycja Miratrans, firmy prywatnej, która uzyskała dotację w kwocie 42 mln zł, z niepodjętą uchwałą o zmianach w budżecie gminy? Mówi tam pani oczywistą nieprawdę, manipuluje mieszkańcami.

Burmistrz znów przerwała przewodniczącemu: Panie przewodniczący ja się nie będę powtarzać, to co powiedziałam tam jest prawdą. Na ten temat wypowiadałam się podczas ostatniej sesji, jaki to miało związku. W związku z tym nie będę drugi raz ...

- Proszę mieszkańcom powiedzieć jaki to ma związek - drążył S. Kępisty. - Ulica Wąska, Bema, Popiełuszki, Moniuszki - jaki ma związek z Miratrans? 

- Proszę nie wiązać tych ulic z drogą dojazdową do formy Miratrans.

- Ale ja mam to na piśmie, nie tylko w internecie. Jak pani nie wie co mówi, to niech pani przestanie udzielać wywiadów do mediów - skwitował S. Kępisty.

Burmistrz krzyknęła, przerywając: Proszę pana, proszę pana, to wy chcecie zamknąć mi usta!  To państwo kontrolujecie mnie z moich prywatnych pieniędzy, czy to idzie z moich pieniędzy, czy nie, a może z pieniędzy gminnych. Chodzi tutaj o publikacje tych materiałów. Natomiast to co powiedziałam, udzieliłam stosownych informacji w dniu 31 marca i nie będę się powtarzać. 

- Wprowadza pani mieszkańców w błąd i nimi manipuluje i pozwolę sobie odczytać pewne oświadczenie w tej kwestii -powiedział przewodniczący. - Jestem wręcz zobligowanym odbiorem treści zamieszczonych w tym publikatorze, w którym publikuje pani tylko swoje opinie, zdanie i stanowisko. Jest nam przykro że do tego pani dopuszcza, że hejt wkrada się w to życie polityczne, publiczne naszej gminy. 

- A pan widzi tylko jednego redaktora, który wykonuje takie czynności? Może jeszcze warto zauważyć inne media tutaj? - pytała Erdman. 

- Nie mam zastrzeżeń do innych publikatorów, bo one raczej publikują uczciwie. Pytają również drugą stronę sporu co sądzi o tym temacie. Natomiast ten portal, jeszcze ani razu nie zapytał, ani przewodniczące ani wiceprzewodniczącą, żadnego członka Klubu Przyjazna Gmina Krośniewice o jego stanowisko w określonej sprawie - odparł przewodniczący Rady Miejskiej w Krośniewicach. - Niech pani mi nie mówi o rzetelności, niech pani mi nie mówi o obiektywizmie tego portalu. Pani nas opluwa, pani sączy jad, pani nas dzieli, pani próbuje się wybielić.

- Co pan wygaduje? - krzyknęła burmistrz.

- To wygląda tak: paskudna rada, a pani to aniołek, który ma tylko pod górkę - ciągnął przewodniczący. - W co drugim zdaniu nawołuje pani do ugody, do porozumienia, a następnego dnia zdaje pani relacje do tego publikatora i jątrzy. Mówi pani, że tak źle jeszcze nie było a przeszkodą dla pani jest ta rada. Zachęcam wszystkich do pójścia na referendum. 

- Pani również powinna zachęcić mieszkańców do tego. Albo burmistrz na cztery wiatry albo rada. Nie sączmy już jadem, ten hejt się wylewa, nienawiść rośnie. To doprowadziło już do nieszczęścia, a co się jeszcze może stać? - mówił S. Kępisty.

- Rozumiem, że pan wiąże to co stało się u pana, z tym co tu się dzieje? - spytała burmistrz. (chodzi o podpalenie gospodarstwa S. Kępistego po sesji - przyp. red.) 

- Panią winię naturalnie za to co się stało- powiedział Kępisty.

- I nie powinno tak być - odparła burmistrz. 

S. Kępisty odczytał oświadczenie Klubu Przyjazna Gmina Krośniewice.

Następnie przewodniczący nawiązał do informacji, jakie podają mieszkańcy tzw. "ulica mówi", że w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krośniewicach w miejsce zwalnianych pracowników zatrudniani są mieszkańcy Kłodawy, Rypina.

- Pan dyrektor Jankowski przegrał już trzy sprawy, a pani jedną - mówił Kępisty. 

- Jeszcze nie przegrałem, sprawy są w toku - wtrącił dyrektor MZGKiM Cezary Jankowski. - Niech pan nie wyciąga wniosków, nagrywa się to, chyba że ma pan informacje.

- Wszystko nakłada się na to, że pani burmistrz nie chce współpracować, raczej nie zapoznała się z ustawą o samorządzie gminny, który mówi że że burmistrz jest organem wykonawczym- powiedział przewodniczący.

- Ale to trzeba wykonać zgodnie z prawem, a pan pije tu pewnie do Mojego Rynku - odparła burmistrz. 

Przewodniczący znów nawiązał do podpalenia gospodarstwa, którego jest współwłaścicielem. Mówiło o mowie nienawiści wobec niego w lokalnym medium i stwierdził, że teraz czuje się zagrożony.

- Musiałem to powiedzieć na forum publicznym, żeby ludzie którzy to robią, opamiętali się - powiedział S. Kępisty.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (65)

Sci-FiSci-Fi

14 3

Na pewnej odległej planecie KRO-2018, dwóch Tomaszy (W. i M.) zbudowało w garażu robota-humanoida, który miał od nich przejąć uciążliwą pracę przy zarządzaniu tamtejszą ludzką kolonią. Robota nazwano ERD-1 (Elektryczny Robot Dyspozycyjny, wersja 1).

Początkowo próby przebiegały obiecująco. Niestety, w pewnym momencie robot przestał poprawnie reagować na wysyłane drogą radiową komendy. Okazało się, że w sąsiednim garażu rezydował jeszcze jeden Tomasz (S.), który w swoim pilocie miał większą antenę i w ten sposób częściowo przejął sterowanie.

Rezultatem wynikłej walki o kontrolę nad maszyną była seria kompletnie niezrozumiałych dla mieszkańców planetarnej kolonii ruchów robota, który miał przecież zaprowadzić tam ład i harmonię.

Co gorsza, okazało się że w programie ERD-1 jest dość poważny błąd, przeoczony na etapie projektowania. Otóż w pewnych sytuacjach, gdy procesor maszyny nie radzi sobie z przetwarzaniem dużych ilości spływających informacji, system operacyjny "Dyspozytor" zawiesza się. Wówczas komputer przełącza się w tryb awaryjny "Bazarowa Przekupka".

Na chwilę obecną, mimo zaangażowania wszystkich trzech Tomaszy, nie znaleziono jeszcze rozwiązania tego problemu. Prace trwają. 12:55, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProtokolantkqProtokolantkq

1 17

Proszę zmienić treść wpisu bo Pani Butmistrz może państwo okazać piszecie coś co nie miło miejsca . Na końcu pani burmistrz mówi że nie powinno tak być można to zobaczyć w 44 minucie na esesja.krosniewiece.pl ale widać ten pismak nie ma dobrych słuchawek nawet. Chcecie to wam pożyczę 13:15, 03.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

15 0

Choć "ten pismak" o mnie zabrzmiało dość chamsko, to niemniej jednak dziękuję. 13:43, 03.05.2021


ObserwatorObserwator

15 3

To jest dość niewyraźnie powiedziane i w sumie to nie bardzo słychać, czy było "I powinno tak być" czy "Nie powinno tak być".
Co nie zmienia faktu że przecież nie chce się wierzyć że EKU24 takie rzeczy za darmo publikuje. 14:07, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SiwySiwy

18 4

A was nie zastanawia, że panią burmistrz popiera głównie cała patologia z Kutnowskiej? Że za nią są stali beneficjenci 500+, ludzie z wykształceniem podstawowym, i bez jakiegokolwiek obycia w świecie? To jest kobieta, która nie zna się na swojej funkcji, wszystko odwleka, a ludziom mydli oczy wielkimi hasłami ratunku miasta. Robi to pod publiczkę dla gazet, ale czynów żadnych. Poszła posprzątać park jak to inni mieszkańcy ostatnio robili? Czy byłaby w ogóle konieczność sprzątać park, gdyby rodzice wychowywali swoje dzieci a nie tylko podtrzymywali je przy życiu? 14:26, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WidzWidz

21 3

Kępisty ma rację. Ludzie są buntowani przeciwko ludziom. Na sesji poparli go takze inni radni. I mają rację, ze nawtykali burmistrzowej. Za dużo lansu u Pani Burmistrz a za mało roboty. Skutki już widać, bo kasa od wojewody nie płynie jak na poczatku kadencji. Chyba nawet tam mają dość jej występów. 14:51, 03.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

cypiscypis

13 3

TYLKO KOMISARZ 18:37, 03.05.2021


PytaniePytanie

19 3

Czy na bip gminy podano który bank wygrał w zeszłym roku ten przetrag na udzielenie kredytu na 3.3 mln ?
Kasa wzięta, więc odsetki lecą, a na bip gminy na te inwestycje nawet ogłoszeń jeszcze nie ma. Zanim ogłoszą, zanim wybiorą, zanim firma wykona, zanim ktoś robotę odbierze, to od chwili wzięcia kredytu do chwili zapłaty upłynie prawie rok -a my jako społeczeństwo od tego kredytu zapłacimy odsetki, za to że sobie przez rok kasa na koncie gminy leży. Pani Burmistrz, nie do mediów, ale brać się za robotę !!! 15:19, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krosniewiceskrosniewices

20 3

a kiedy sprawa wyroku kadrowej z mzgkim ujrzy swiatlo dzienne? zostala skazana w 2 instancjach i sciaga desant z klodawy caly zespol ktory tam wylecial 17:12, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bobelbobel

21 3

wyroki tatuaze paznokcie normalnie klodawska druzyna pierscienia 18:43, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

21 3

jak można importować tak wielu z Kłodawy zwalniając miejscowych? jak czytam o wyrokach tatuażach i niekompetencji wielu z tych osób to zastanawiam się kto tym wszyskim kieruje? kobieta, która była burmistrzem Kłodawy dostała prawomocny wyrok jest "wyrocznią"? pani Erdman, ona tam nie złożyła wniosku i stracili szansę na 30 mln zł!!! i przyciągnęła do MZGKiM swoją prawą rękę! Dlaczego Szanowna Redakcja napisze nic na ten temat? 23:01, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dla jasności sprawydla jasności sprawy

22 3

Co na ten temat powiedzą ci dwaj Tomasze? Może ich też trzeba zapytać ?Coś tak ucichli czyżby prikaz? 06:46, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

pracownik MZGKIMpracownik MZGKIM

21 3

czy byl konkurs na tego specjaliste od inwestycji z Klodawy? 08:52, 04.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

11 2

Jeżeli mówimy o panu D.P. to tak, był konkurs. Co prawda niezbyt rozgłaszany (bo powiedzmy sobie szczerze, kto śledzi BIP MZGKIM), ale formalnie był. 14:15, 04.05.2021


Pytanie do radnegoPytanie do radnego

16 11

Panie Konwerski. Jak mam poważnie traktować radnego, który na koniec kwietnia dziękuje za zimowe odśnieżanie, ale nie dostrzega, że od zimy do tej pory w jego gminie niewiele się robi ? ? ?

Jako mieszkaniec zastanawiam się o co Panu chodzi? 10:13, 04.05.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

sebaseba

14 5

a kiedy miał podziekować jak od stycznia same sesje nadzwyczajne bez spraw różnych a po drugie u nas w Krośniewicach jeszcze w tamtym tygodniu śnieg padał i w nocy przymrozki czyli zima, oj ty chyba nie mieszkaniec naszej gminy jak tego nie wiesz ? 12:23, 04.05.2021


mzgkimmzgkim

14 3

he, he, stawiam na Kutno 12:37, 04.05.2021


pracownik MZGKIMpracownik MZGKIM

20 3

a o wyroku cicho jak po smierci organisty
jankowski ujawnij fakty 11:15, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do burmistrzdo burmistrz

23 3

zobacz kobieto dzieki komu masz jak masz 11:36, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwciaEwcia

20 3

Burmistrzowa o tym doskonale wie i nic z tym nie robi. Powtarza te same błędy. 12:44, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyrkwyrk

17 3

elita z klodawy i kutna

Wyroki tatuaze i paznokcie na fb gratulacje kadry 13:28, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

martesmartes

16 3

Kiedy artykul o wyroku ? 14:55, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

123123

16 2

Dlatego audyt w ZGKiM jest koniecznością! Słyszy się niepokojące rzeczy o niekompetencji zarządzających, błędnych decyzjach kadrowych. Czas to wszystko wyjaśnić! 16:24, 04.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

audytoraudytor

17 2

tam trzeba zwolnic desant z Klodawy i tych co maja wyroki
To zaklad gminy niech miejscowi pracuja a nie do biur naprzyjmowali laleczek z paznokciami tatuazami i wyrokami a miejscowi do szczotki wstyd jak nie rozwiazac zaklad precz z desantem 16:35, 04.05.2021


desantdesant

13 3

co z wyrokami desantu? Kto to wyjasni? Wstyd za te tatuaze za desant z Klodawy 18:35, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyroczniawyrocznia

20 2

wyrok zapadl i jest prawomocny w 2 instancji
i takich ludzi zatrudnia sie po znajomosci a mieszkancow wywala sie na bruk

WSTYD WSTYD WSTYD 19:25, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

panie przewodniczacypanie przewodniczacy

15 2

brac sie za nich żądać zwolnienia tego towarzystwa spoza gminy Krośniewice

ten dyrektor ujada do mikrofonu na każdej sesji całkoeity brak kultury
cała Polska się śmieje z takiego dyrektora co to za poziom chyba z rypina budowany na desancie z Kłodawy 19:45, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

15 2

No niestety się śmieją, śmieli się w Rypinie, teraz u nas. Niech się dyrektor wytłumaczy dlaczego poprzyjmowal takich ludzi dlaczego nasi są nie dobrzy 20:36, 04.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarianMarian

1 0

Jesteś śmieszny, ujawnij się i zgłoś się do pracy do MZGK w Krośniewicach, zobaczymy co potrafisz? 12:32, 09.05.2021


walorwalor

11 2

najlepsi sa z Klodawy doataja pensje inwyjezdzaja maja na tatuaze i paznokcie a nasi do urzedu pracy 21:41, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obiektywnyobiektywny

10 11

No proszę artykuł o mowie nienawiści a tutaj prawie z kazdego postu wylewa się hejt i właśnie mowa nienawiści. Żenada. 21:47, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

walorwalor

10 5

o wyroku napisz obiektywny 22:30, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krosniewiceskrosniewices

8 2

sekcja klodawska dojechala? 06:46, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

desantdesant

10 2

Zdesantowali sie dzisiaj? 07:31, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do Pani BurmnistrzDo Pani Burmnistrz

8 2

Pani Burmistrz na sesji w dyskusji z Panem Kepistym krzyczała Pani, że na początku maja będzie kolejna sesja. Rozumiem, że twierdziła tak Pani dlatego, że jest dużo pracy. Jest 5 maja a sesja nawet nie jest zapowiedziana.
Ile warte są Pani słowa ??? 10:58, 05.05.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JJ

7 1

Mniej niż zero 13:07, 05.05.2021


MarianMarian

1 0

"J" masz ode mnie 2 X O. 12:44, 09.05.2021


ObserwatorObserwator

10 1

W zasadzie bylo by znaczenie prościej wyliczyć kiedy dotrzymala słowa.....NIGDY 13:12, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

leszczleszcz

7 1

Pani Kasiu referendum się uda. Jeszcze nigdy w Krośniewicach zwykli ludzie tyle nie rozmawiali o polityce i władzy. 22:20, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

wyborca PISwyborca PIS

8 7

tak dobrze jeszcze nie bylo zanim przyszedl Jankowski i madrzy ludzie z Klodawy nie dzialo sie nic zobaczcie na facebook burmistrz naprawili dziiry ona jezdzi nadzoruje dokumentuje dokladnie swoja i ich prace zdjeciami kilka lat temu nikt nie potrafil tego zrobic a ona to uczynila popieram burmistrz i jej dsialania nie boi sie koparki i oglada wszystko jeszze tyle co sie dzieje nie dzialo sie nigdy ! 07:37, 06.05.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

XYZXYZ

5 1

Ta twoja Pani Burmistrz i ekipa robi to co każdy by mógł załatwić. Myślę, że naprawa dziury nie jest jakimś wielkim wyczynem a zrobić jakąś drogę to już jest coś. Od początku jej kadencji nie widzę jakiś wielkich wyczynów. Większość spraw chyba było zaczętych wcześniej (za kadencje poprzedniczki) 21:54, 06.05.2021


MarianMarian

0 1

Wzrok Ciebie zawodzi XYZ.....,
12:39, 09.05.2021


tatuaztatuaz

0 0

wstyd za desant wywoza pieniadze 20:24, 09.05.2021


Do wyborcy PiSDo wyborcy PiS

10 1

Możesz ludziom takie śmieszne drobnostki opowiadać i kit wciskać - jak chcesz powiedzieć prawde to powiedz ile urząd ogłosił przetargów na inwestycje w ramach zamówień publicznych?
odpowiem za ciebie - do dziś od początku roku - ŻADNEGO !!!

A radni w budżecie zabezpieczyli kilka milionów kasy na inwestycje.
Więc nie pisz głupot, że załatano kilka dziur bo śmieszny jesteś.
A jak tak chwalisz ludzi z Kłodawy to opisz tu ich dotychczasowe osiągnięcia, i odnieś się do stawianych im zarzutów! 11:26, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlOl

8 1

Ten portal o którym mówił przewodniczący powinien być sprawdzony przez izbę skarbową. Powinno być jasne czy to publikacje własne tego portalu, czy artykuły opłacone? 11:33, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do wyborcy pisDo wyborcy pis

10 1

Masz rację. Pianę potrafią bić jak nikt a *%#)!& mówić długo i głośno. Propaganda sukcesu na pierwszym miejscu ale żadnych kompetencji i merytorycznych działań. Zakrzyczeć, postraszyć sądem i prawnikiem, zrobić dym. 12:17, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bu ha habu ha ha

9 2

"nie boi się koparki" bu ha ha ha - no to jest k..a argument !!!
czekamy na termin referendum 14:13, 06.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KrukKruk

2 5

No to się nie doczekasz bu ha ha ha ha 16:47, 06.05.2021


wyborca Piswyborca Pis

5 7

nie bylo w historii tej gminy tak wykwalifikowanej kadry jak teraz w mzgkim otworzcie oczy wszyscy bardzo kompetentni kupili samochod kiedy tak bylo no kiedy? Nigdy! A ze sa z Klodawy to dobrze bo sie znaja na rzeczy 17:57, 06.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

4 4

Przepraszam, ale kupić auto to każdy *%#)!& potrafi... 18:26, 06.05.2021


walorwalor

6 3

Wejdzcie w aktualnosci mzgkim to jakas debi lka pisala to nie jest po polskupolsku


Gospodarka mieszkaniowa prowadzona jest rozsądnie. Zakład naprawia, remontuje w takim zakresie jak pieniędzy wystarcza. Wszystko zależy od członków Rady Miejskiej. Nie dadzą pieniędzy lub zmniejszą dotację to i mieszkańcy stracą gdyż nie będzie możliwości finansowych na wykonanie nawet podstawowych prac.


Do szkoly tatuowance wyrokowcy i inna bladz 18:04, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZnawcaZnawca

6 1

To dyrektorskie pióro. Uważaj, co piszesz! Czy ci życie miłe? Prawnik czuwa! 19:46, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekawyCiekawy

9 1

A kiedy oświadczenie majątkowe dyrektora ZGKiM będzie można przeczytać? 19:51, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adad

8 1

To oświadczenie to będzie ciekawa lektura. W końcu można się spodziewać, że tak jak ktoś rządzi własnym majątkiem to tak samo potrafi rządzić cudzym. 20:19, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

CiekawskiCiekawski

5 1

A ktoś coś wie więcej o tym komorniku? 20:37, 06.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OdpowiedźOdpowiedź

1 1

Felerowi na poczet jakichś zaszłości już dłuższy czas temu komornik zajął udziały w Feler-dozorze. W sumie powinien go zlicytować, ale go to przerosło. Standard w naszym tekturowym państwie.

A o komorniku Rypińskich niestety nic nie wiem. 12:07, 08.05.2021


walorwalor

7 2

ta kadrowa z mzgkim doprowadzila ze komornik zabral gminie Klodawa pieniadze z konta bylo o tym glosno tak rzadzila ze pod jej rzadmi gmina przegrala sprawe ibkomornik *%#)!& kase brawo pani erdman wyrok i awans to jest kadra 21:53, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pracownik MZGKIMpracownik MZGKIM

7 1

wyroki tatuaze i paznokcie desant z Klodawy w natarciu trzeba zrobic doplate do autobusow bo nie mieszcza sie w tym kombi a jeszcze kilka osob czeka na przyjecie tylko trzeba kilka zwolnic z krosniewic poczekajmy jeszce chwile potrzeba jeszcze are osob do biura zgkim zuk itd erdman nie wiem czy nie panuje czy to akceptuje to juz bez znaczenia ale firmuje to wszystko swoim nazwiskiem dlatego trzeba isc do referendum i nowy burmistrz musi zwolnic desant z Klodawy niech szukaja u siebie roboty z wyrokami tatuazami i paznokciami na kilka centymetrow 22:33, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pracownik MZGKIMpracownik MZGKIM

5 2

trzeba to przerwac ujawnic wyrok
Ujawnic koszty zwolnien
Ujawnic ile zarabiaja
I niech pokaza tatuaze 22:39, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekawskiCiekawski

5 3

Piszecie "desant z Kłodawy " a coś ucicho z niezastapionymi damami dworu z krosniewic? Desant z krosniewic do Łęczycy....ciekawe czemu akurat tam 🤣🤣🤣 23:53, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krosniewiceskrosniewices

5 1

ujawnic wyroki czlonkow desantu 00:07, 07.05.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

6 1

A to ktoś stamtąd oprócz "Doris" też był skazany? Można prosić o szczegóły? 09:04, 07.05.2021


mzgkimmzgkim

4 1

Doris to jest dopiero gwiazda 22:46, 07.05.2021


Restart OdliczaniaRestart Odliczania

9 1

Amerykańscy naukowcy wyliczyli, że baterie w robocie dyspozycyjnym ERD-1 ulegną ostatecznemu rozładowaniu za 93 dni. 11:00, 07.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

balonbalon

3 1

Czy wyroki ujrza swiatlo dzienne? 15:00, 08.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%