Zamknij
REKLAMA

Podaruj 1% podatku dla dzieci pod opieką Stowarzyszenia Wyspa Skarbów

09:13, 02.03.2021 | Kutno TV
Skomentuj
REKLAMA

Podaruj 1% podatku, podając przy rozliczeniu PIT numer KRS 0000289994. Jeden procent to niewiele, ale dla podopiecznych Stowarzyszenia „Wyspa Skarbów” ma ogromne znaczenie!

Przekazując 1% podatku wspierasz projekty i działania Stowarzyszenia Wyspa Skarbów , które działa od 2007 roku. Założycielami byli pracownicy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie, rodzice zastępczy oraz opiekunowie Rodzinnego Domu Dziecka w Strzegocinie. Głównym celem Stowarzyszenia jest :działalność dzieci przebywających oraz usamodzielnionych w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” oraz przebywających w rodzinnej opiece zastępczej z terenu powiatu kutnowskiego przede wszystkim :Organizowanie różnych form wypoczynku letniego i zimowego Organizowanie działań społecznych prawem dozwolonych.

Pomoc w poprawie sytuacji materialnej i bytowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie, rodzin zastępczych oraz Rodzinnego Domu Dziecka w Strzegocinie. Organizowanie szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii dla pracowników oraz rodziców zastępczych, Organizowanie pomocy wychowankom w zakresie : ochrony zdrowia, poszkodowanym w wypadkach w ramach pomocy prawnej, psychologicznej, pedagogicznie, rzeczowej, medycznej i innej niezbędnej.

 

(Kutno TV)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%