Zamknij
REKLAMA

Ślubowanie i nagrody dla nauczycieli w szkole we Wroczynach

12:49, 15.10.2020 | MarzenaMajtczak/Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

W środę, z okazji Dniu Edukacji Narodowej, w Szkole Podstawowej we Wroczynach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Uroczystość ta na stale wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Pierwszaki razem z wychowawczynią przygotowały krótkie przedstawienie, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności. Następnie uczniowie oraz rodzice złożyli ślubowanie, z którego będą się wywiązywać podczas całego okresu nauki. Aktu pasowania dokonała. Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej we Wroczynach. Wójt złożyła uczniom życzenia i podarowała upominki. Najmłodsi otrzymali także pamiątkowe dyplomy i kuferki ze słodyczami.

Życzenia oraz wyrazy uznania dla nauczycieli i pracowników oświaty z okazji ich święta złożyły dyrektor szkoły i władze gminy. Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie Nagród Dyrektora za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze dla nauczycieli wyróżniających się wzorową pracę na rzecz szkoły.

(MarzenaMajtczak/Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PolaPola

4 0

Zwykle pasowanie to czynność którą wykonuje dyrektor. 22:14, 15.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tonitoni

3 0

Jeden szereg liczydła ma więcej koralików niż jest pierwszaków we Wroczynach - widać wieś stawia na hodowlę bydła, trzody i kurze fermy niż na dzieci - a podobno 500+ miało wystarczyć 22:34, 15.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA