Zamknij
REKLAMA

Pod patronatem eKutno.pl: 7 edycja kampanii Kilometry Dobra

11:24, 29.06.2020 | Fundacja Pro Aperte
Skomentuj
REKLAMA

W ramach 7 edycji kampanii „Kilometry Dobra” Fundacja Pro Aperte prowadziła zbiórkę pieniędzy. Portal eKutno.pl objął kampanię patronatem medialnym.

-Udało nam się zebrać 3550 złotych. Po odliczeniu opłaty organizacyjnej Polskiego Instytutu Filantropii oraz prowizji płatności online, uzyskaliśmy w sumie 3401,70 złotych. Od 1 września 2020 roku zostaną one w całości przeznaczone na terapię dzieci ze spektrum autyzmu, zgodnie z celem zbiórki. Ta kwota to około 60 godzin terapii - mówią organizatorzy. - Zespół Fundacji Pro Aperte wraz z podopiecznymi pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za okazaną życzliwość i wsparcie w czasie całej akcji. Dziękujemy, że byliście z nami.

(Fundacja Pro Aperte)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA