Zamknij
REKLAMA

Woźniaków: półkolonie zimowe dla dzieci i młodzieży

15:54, 19.01.2020 | Piotr Szlufik sdb
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 13-17 stycznia salezjańskie Oratorium im. Bł. Michała Rua prowadziło pierwszy turnus zimowych półkolonii dla dzieci i młodzieży. W wypoczynku uczestniczyło pięćdziesiąt osób w wieku od 7 do 18 lat.

Program zajęć, które trwały od 9.00 do 15.00, jak zawsze był pełen atrakcji. W poniedziałek odbyło się spotkanie edukacyjne z przedstawicielami policji, straży pożarnej oraz służby ochrony kolei. We wtorek uczestnicy skorzystali z lodowiska miejskiego. W środę przygotowano wyjście na basen i kręgielnię a w czwartek wycieczkę do Sali Zabaw w Łodzi. Piątek był dniem spotkania z misjonarzem z Madagaskaru i wolontariuszem misyjnym z Warszawy oraz okazją do podsumowania i podziękowania wszystkim uczestnikom. Nie zabrakło codziennej wspólnej modlitwy i słówka wychowawcy, drugiego śniadania i obiadu, zajęć w grupach, zabaw integracyjnych oraz animacji muzycznej.

Oratorium im. Bł. Michała Rua składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miasta Kutna, który dofinansował zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży Wyrażamy wdzięczność także wychowawcom wypoczynku i opiece medycznej, którzy bezinteresownie służyli w tych dniach w półkoloniach.

(Piotr Szlufik sdb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone