Zamknij
REKLAMA

WOŚP zaczyna grać w sobotę

15:30, 10.01.2020 | Mateusz Narkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tę niedzielę 12 stycznia, ale kutnowski sztab WOŚP razem z partnerami przygotował szereg atrakcji już na wcześniejszy dzień. Tak naprawdę finał rozpocznie się już dzisiaj, w piątek, koncertem dla darczyńców i partnerów – w Szkole Muzycznej o 18:30.

Co Orkiestra przygotowała na sobotę?

Parkrun Kutno pobiegnie już po raz 143. w parku Wiosny Ludów – kolejny raz również w drugą sobotę stycznia dla WOŚP. Bieg wystartuje jak zwykle o 9:00.

Także o 9:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie odbędzie się turniej piłki halowej „Gramy dla WOŚP!” organizowany przez Kutnowskich Motocyklistów. Zagra 16 drużyn, m.in.: Kutnowscy Motocykliści, Radioaktywni Radio Q i Panorama Kutna, I LO w Kutnie oraz Kutno Biega. Turniej skończy się około godziny 17:00.

Dog Trekking Kutno razem z Inicjatywą Społeczną „Za torami” oraz sztabem organizuje marsz „Każdy idzie jak może!”, który wystartuje o 12:00 sprzed Muzeum Bitwy nad Bzurą. Uczestnicy przejdą około 5 km przez Kutno, aby dotrzeć do mety w SP nr 2 – na turnieju halówki. Partnerami wydarzenia są: Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego, Hotel Rondo oraz Jolka Dokg.

O godzinie 18:00 w restauracji Hotel Rondo odbędzie się koncert charytatywny Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowkiej, którzy zaśpiewają repertuar Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej w języku polskim oraz rosyjskim. Bilet wstępu kosztuje 50 złotych.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę w siedzibie sztabu w Kutnowskim Domu Kultury miasteczko WOŚP będzie działać już od 9:30, natomiast scena na placu Piłsudskiego rozpocznie działanie o 12:00. 

(Mateusz Narkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA