Zamknij
REKLAMA

Prezydent nagrodził kutnowskich sportowców

19:16, 12.03.2019 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyło uroczyste wręczenie nagród prezydenta za wyniki sportowe. Nagrody wręczali prezydenta Zbigniew Burzyński, zastępcy Zbigniew Wdowiak, Jacek Boczkaja i przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora.

Oprócz sportowców uhonorowani zostali trenerzy i działacze sportowi.

Nagroda finansowa w wysokości 1 000 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

Marcin Smakowski - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski

Nagrody finansowe w wysokości po 500 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

Przemysław Kubicki - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych
Karolina Kociurska-Tomczak – Trenerka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie z drużyną Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno V miejsca w finałach Mistrzostw Polski

Nagroda finansowa I stopnia w łącznej wysokości 6 000 zł:

Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski, w składzie:

Bielecki Gracjan
Cichowski Kacper
Domżał Łukasz
Gajdziński Dominik
Grzanowski Mariusz
Jóźwiak Radosław
Kamiński Kacper
Kasica Jakub
Kopański Bartłomiej
Maciejewski Bartosz
Matecki Robert
Miklas Cezary
Nadolski Jakub
Piotrowski Krzysztof
Serafin Mateusz
Światłowski Tobiasz
Tuzikowski Damian
Wojtczak Artur
Wojtczak Jakub
Wróblewski Maciej
Zagawa Wojciech

Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 2 000 zł:

Łukasz Wójcik – zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zajęcie indywidualnie III miejsca w 43. Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie otwartej

Nagroda finansowa II stopnia w łącznej kwocie 3 000 zł:

Drużyna U23 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii U23, w składzie:

Cichowski Kacper
Gajdziński Dominik
Jóźwiak Radosław
Kasica Jakub
Kopański Bartłomiej
Maciejewski Bartosz
Miklas Cezary
Niezgoda Tymon
Stańdo Mikołaj
Światłowski Tobiasz
Wojtczak Jakub
Zagawa Wojciech

Nagroda rzeczowa II stopnia o łącznej wartości 3 000 złotych:

Drużyna U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w składzie:
Swyszcz Piotr
Kieruńczak Eryk
Zielak Michał
Nowicki Michał
Frątczak Oskar
Rzymkowski Bartosz
Zagawa Wojciech
Kałębasiak Szymon
Głowienka Jan
Otto Krzysztof
Jagodziński Szymon


Drużyna U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w kategorii U18, w składzie:
Zielak Michał
Bielecki Konrad
Nowicki Michał
Frątczak Oskar
Kotkowski Adrian
Kopański Bartłomiej
Niezgoda Tymon
Stańdo Mikołaj
Światłowski Tobiasz
Zagawa Wojciech


Drużyna Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych, w składzie:
Misiak Oliwia
Florczak Karolina
Kieszkowska Wiktoria
Lewandowska Julia
Woźniak Natalia
Brulińska Samanta
Bobrzak Natalia
Goździk Maja
Kasińska Amelia
Stasiak Angelika
Maciaszek Kinga


Drużyna Seniorek Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorek, w składzie:
Śnieć Daria
Flisowska Adrianna
Kubiak Daria
Lewandowska Beata
Prątkowska Weronika
Kaczor Patrycja
Kusz Michalina
Langer Natalia
Smorawska Monika
Szałkowska Karolina
Smolczewska Natalia
Migała Natalia
Szczepaniak Weronika
Maciaszek Kinga
Florczak Karolina
Kieszkowska Wiktoria

Drużyna Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie V miejsca w finałach Mistrzostw Polski, w składzie:
Dresler Julia
Budner Milena
Tomasik Nikola
Kacperska Wiktoria
Poniszewska Paulina
Zalewska Weronika
Andziak Justyna
Józefowicz Maria
Mackiel Aleksandra
Krawczyk Paulina
Kadziak Sandra
Sieczka Edyta
Sobczyk Alicja


Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 500 złotych:

Wiktor Gryglak – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.

Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 300 złotych:

Krystian Byczkowski – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kickboxingu.
Zuzanna Winiecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.
Klaudia Białoskórska - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
Maria Józefowicz - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
Nikola Tomasik - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku

Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 250 złotych:

Blanka Gens – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w konkurencji 25 metrów stylem dowolnym.

Wyróżnienia w postaci statuetki:

Artur Guber – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie I miejsca w Polish Fighter Cup w kategorii kadet starszy.
Nadia Czarnecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kategorii kadet młodszy.
Julia Myszkowska – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U16.
Julia Dresler – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U14.
Kacper Maciejewski – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
Jakub Wojtczak – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
Antoni Lewicki – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
Agnieszka Bryszewska – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie II miejsca w konkurencji skoku w dal w III Ogólnopolskich Halowych Mistrzostwach „Czwartków Lekkoatletycznych”.
Cezary Szymański – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie VII miejsca w konkurencji 200 metrów ppł. w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego).
Filip Góreczny – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie IX miejsca w konkurencji pchnięcia kulą w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego).
Julia Łysio – zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego „TRÓJKA-ŁÓDŹ” za zajęcie XVIII miejsca w konkurencji 200 metrów stylem dowolnym w Letnich Mistrzostwach Polski 14-latków w pływaniu.

Zarządzenia prezydenta Kutna i listy nagrodzonych i

 

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

MamaMama

2 0

Gratulacje! Brawo! 11:49, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nienawidzę KutnaNienawidzę Kutna

1 1

Tu nagradzają a w szpitalu ludzie płoną! 18:11, 13.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jajajajajajajajajajajaja

1 1

A Ty tego nie przewidziałeś????? Człowieku, spokojnie.... 19:57, 13.03.2019


sportosporto

2 0

gratulacje dla nagrodzonych softball i koszykówka zenska dalej niema klasy sportowej w szkole średniej ylko rodzicom i trenerom zawdzieczamy sukcesy brak systemowego rozwiazania nagrody tu nie pomoga sportowcy wyemigruja z kutna 20:21, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

0 1

Za przeproszeniem czy osoby uzdolnione tkj.wokaliści itp za zajmowanie wysokich miejsc w konkursach o szczeblu międzynarodowym czy też ogólnopolskim dostają jakieś nagrody? wydaje mi się,że nie 21:32, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hhhhhh

3 0

dobre he Zagawa Wojciech widnieje jako nagrodzony w 4 drużynach seniorzy u23 u18 i 015 Tobiasz Światłowski, Maciejewski Bartoszi Kopański Bartłomiej w seniorach u23 i u18 czyli 3. Kolejnych kilku występujących podwójnie w różnych drużynach. Pięknie rozpisanych 33 zawodników na cztery drużyny seniorzy U23 U18 U15 dobrze że nie w kolejności alfabetycznej bo za szybko nie można znaleźć. Ciekawe czy każda z tych drużyn ma dobrze opłacanego trenera. 300 tysięcy wydane na 33 ludzi dobrze wydana kasa. 13:33, 14.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KKKK

1 0

Dobre pytanie, ja też mam pytanie do zarządu Miejskiego Klubu Sportowego ?Stal? Baseball i Softball Kutno ile meczów rozegrała każda nagrodzona drużyna w swoich rozgrywkach bo niestety na stronie Polskiego Związku Baseball i Softball nie ma takich informacji. Seniorki były III na cztery drużyny, seniorzy II na 6 drużyn. Pytam się jak to porównać z innymi dyscyplinami i trudnością w osiągnięciu wyniku. 14:49, 17.03.2019


REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone