Zamknij
REKLAMA

Telewizja Kutno: Drogowa przeszkoda postoi do lipca

21:02, 13.06.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Na naszych łamach pisaliśmy już w kwietniu o przeszkodzie na Wroniej. TUTAJ Czytelnicy eKutno.pl co jakiś czas dzwonią i piszą do redakcji z pytaniem o to kiedy zostanie ona usunięta.

-Na ulicy Wroniej w Kutnie od kilku miesięcy jest straszna dziura na środku drogi. Od dwóch miesięcy zastawiona jest pachołkami i nikt nic z tym nie robi. Przejazd jest utrudniony - z jednej strony jest chodnik, którym jeżdżą kierowcy, z drugiej parkują auta do myjni i też trudno przejechać. Kiedy ta drogowa przeszkoda zniknie z Wroniej? - pyta pani Bożena z Kutna.

Telewizja Kutno ustaliła, że dopiero w lipcu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji uda się zakończyć prace nad awarią. Zobaczcie.
 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ZicoZico

5 3

Panie naczelniku kutnowskiej drogówki może pan w końcu zainteresuje się tym miejscem a w szczególności wymusi na wodociągach właściwe oznakowanie. To w końcu obok firmy yłego pana kolegi z drogówki. Skandal policja kutnowska potrafi tylko karać uczestników ruchu a działania w celu zapewnienia bezpieczeństwo w ruchu to również wasze psie prawo. Komendancie Szymański proszę zrobić porządek z tym wydziałem a zwłaszcza z jego kierownictwem. 21:28, 13.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Super CoolSuper Cool

4 0

A ja mam pytanie: gdzie jest radny, który tak bardzo dba o porządek i bezpieczeństwo na tym osiedlu. A może w nowym projekcie w tym miejscu będzie nowe przejście dla pieszych na ul. Wroniej. Co ma wspólnego z tą ulicą właściciel myjni, który od kilkunastu lat nie jest już policjantem. Myślę, że jemu też to przeszkadza. 13:33, 14.06.2018


REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone