Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Domowych „Przyjaciel” Kotliska odwiedzili dziś Patryk Barański i Dariusz Stokwiszewski w ramach kontroli poselskiej z Biura Poselskiego Katarzyny Lubnauer.
- Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie tej formy inspekcji w związku z informacjami, które wciąż funkcjonują w przestrzeni publicznej o złym traktowaniu zwierząt w Schronisku Przyjaciel. Obaj jesteśmy miłośnikami czworonogów dlatego dziś spotkaliśmy się z właścicielem schroniska, adwokatem Adamem Paradowskim oraz lekarzem weterynarii. Bardzo dokładnie obejrzeliśmy pomieszczenia schroniska, odbyliśmy rozmowę i poprosiliśmy o dokumenty źródłowe. Po zapoznaniu się z nimi i spisaniu naszych spostrzeżeń przygotujemy sprawozdanie dla pani poseł i dla mediów - mówi dr Dariusz Stokwiszewski.
Jak mówią kontrolujący wydaje się, że krążące szczególnie w Internecie informacje o traktowaniu zwierząt w Schronisku to mity.
15 11
Super inicjatywa. Szacun dla obu panów i pani Katarzyny Lubnauer.
4 10
obudzili się... 3 lata zaraz miną a nagle przed wyborami zaczęli działać Żenada!
5 6
Sóper!
2 0
Ewelina to suport gramatyczny, do wieczorówy alfabetko!
6 16
a kiedy kontrola krów moigo sąsioda na pastwisku bo chyba ktoś je krzywdzi bo głośno ryczum
12 3
ty pisuar do kibla
13 8
Dobra robota panowie
9 15
Specjaliści zaglądają psom pod ogon i to z poselskiego nadania? Psy miały dobrą rozrywkę!!!!!
11 1
Wlazł kotek na płotem...
5 4
ty psu spod ogona wypadłaś dlatego tak wyglądasz i pachniesz
8 16
Na parcie można zażyć węgiel ,a pati powinien zająć się własną edukacją bo reprezentuje duże braki. Panie S teraz trzeba zając się kotami bo za głośno miałczą. Nowoczesna poniżej progu wyborczego więc trzeba się łapać różnych tematów albo można łapać pchły.
9 0
I mruga. Ładna to piosenka ....
14 3
Nie boisz się że ta nienawiść i zawiść spowodują u ciebie nieodwracalne zmiany w mózgu? To chore ........
2 9
Raczej zauważyłem zmiany w mózgu z głupoty tych co robią głupoty aby zaistnieć .Swoją drogą to ten dr bardzo zmienił swoje poglądy czy to nie chore?
4 9
Piszą, chory doktor, co nie wolno doktorowi zachorować na głowę???
7 3
Dlaczego ty śmi.ciu i ludzki odpadzie nie podpiszesz się tylko ubliżasz anonimowo? Taki jesteś odważny ? powiedz każdemu komu ubliżasz w oczy co myślisz i nie chowaj się pod pseudonimem .. jesteś zwykłym śmiec..iem i *%#)!& ..em .Dotyczy to was wszystkich ilu was tu jest ?max 2-3 ludzkim świn iom .
5 4
Jak widać ten inteligentny inaczej nikomu nie ubliża tylko wydaje świadectwo o sobie i swojej choreg głowie.Plujesz jadem aż ci cieknie po nieskażonej myślą twarzyczce.Nie nadymaj się bo pękniesz i smrodu narobisz.
14 1
Abstrachując od konkretnych osób powiem tak: gdyby ktokolwiek w tym mieście uratował komuś życie poświęcając nawet swoje, to i po tej bohaterskiej śmierci hejt by co nie ominął. Uważam, że hektarów trzeba zwalczać bez żadnych względów.
11 2
... mi za tych hejterów !!!! Jak Boga kocham wstyd !!!!
1 8
A gdzie ty widzisz hejt?
2 7
Wstydź się za tych PO osłów!
7 10
Niech lepiej skontrolują jakie długi ma Nowoczesna.
4 7
Pchły wywąchały gdzie można się nakarmić!
5 9
Brawo Ewelina! Na pohybel ze straszną i śmieszną .Nowoczesną!
0 0
Sóper! Gdzie jesteś "Ewelina"? Bawimy się w życie! Życie z nami bawi się! Życie jest pełne niespodzianek! Co ja zrobię, że Cię lubię lepiej niż byś chciała? Co ja zrobię jak Cię złapię? Jedzie pociąg z daleka, ani chwili nie czeka ... Szkoda mi Cię... Komentarz Ci pożarli... Głodomory jedne! Jak ich dorwę to im nogi ze stawów powyrywam! Porządek musi być! Lepiej kochać się i nie żałować, niż grzeszyć i żałować, prawda? Uśmiechnij się "Ewelinko"... i nie płacz kiedy odjadę.... Dużo zdrowia, szczęścia, kapuchy i kurażu Ci życzę.... Reszta niech będzie milczeniem!... A ja.... do woja marsz, do woja ....
0 1
Gramatyczka Ewelina, tak, wszystkie niedouki do NOWOCZESNEJ Wojtka i dr. Stokwisz!!!!!
2 1
"Cogito ergo sum." "Panta rhei." : wstydź się "wstydzie..", wstydź!... Boga nie trzeba kochać... W Boga trzeba wierzyć... Hejterów trzeba kochać z umiarem w granicach telerancji... A Polskę w ogóle i Ziemię Kutnowską w szczególności, trzeba kochać bez umiaru i bez granic... Boże! Błogosław Ziemi Kutnowskiej!... Mieszkańcy Ziemi Kytnowskiej! Prawdę wiary pogłębiajcie, światełko kultury podwyższajcie i o piękno natury dbajcie!... Wtedy na pewno będzie lepiej!... Zobaczycie?... Samo się nic nie zrobi, prawda?... Niestety!
0 3
Sóper!
0 2
A to pan B jeszcze koleżanki nie umieścił na cieplej posadce za dużą kasę ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz