Zamknij
REKLAMA

Zobacz kutnowskie motocykle w niedzielę w domu kultury

13:56, 11.01.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Wielkimi krokami zbliża się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Spośród wszystkich atrakcji towarzyszących całemu przedsięwzięciu bezapelacyjnie jedną z najciekawszych będzie przygotowana przez grupę Kutnowscy Motocykliści wystawa. Na terenie Domu Kultury zobaczyć będzie można kilkadziesiąt motocykli, na których będzie można usiąść, dotknąć i poczuć wiatr we włosach i swobodę jaką daje dosiadanie takich maszyn.

Na wystawie pojawią się: moce sporty, nakedy, supermoto, ciężkie cruisery i choppery, motocykle turystyczne, terenowe, sportowe a także quady i ATV.

Co przygotowali nam motocyklowi pasjonaci? Kilka z maszyn w galerii, a już w najbliższą niedzielę 14 stycznia, od godzin porannych, zachęcamy do odwiedzenia Kutnowskiego Domu Kultury, który gościć będzie wystawę.

Członkowie grupy przygotowali także kilka niespodzianek dla najmłodszych, ale żeby przekonać się o wszystkim co na was czeka, musicie koniecznie odwiedzić przygotowany pokaz.

Więcej zdjęć i szczegółów dotyczących prezentowanych maszyn znaleźć można na Facebooku Kutnowskich Motocyklistów pod adresem: https://www.facebook.com/kutnowscymotocyklisci/

A. Czekaj

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone