- Zespoły oraz soliści rywalizowały z wieloma tancerzami z zakątków całego kraju. Tancerze STREET DANCE STUDIO znaleźli się w czołówce i zdobyli aż 5 nagród - mówi Joanna Zielińska, właścicielka szkoły. -Gratulujemy tancerzom, jesteście najlepsi i spisaliście się na medal. Kochamy Was i trzymamy kciuki za zbliżające się turnieje. Jesteście dumą miasta Kutna. Gratulujemy i dziękujemy również rodzicom, którzy tak świetnie wspierali naszych tancerzy. To kolejny turniej, na ktorym tancerze SDS zgarnęli tak ogromną liczbę nagród i tym samym zasługują na miano najlepszych w Kutnie.
Oto wyniki:
1 miejsce - Zuzia Olejnik - kategoria hip-hop do 11 lat
3 miejsce - Marta Góralska - kategoria hip - hop 12-15 lat
3 miejsce zespół BEAT KILLERS - kategoria hip-hop 12-15 lat
4 miejsce zespół SDS SQUAD - kategoria hip-hop 12-15 lat
4 miejsce zespół LUZIK - kategoria hip-hop do 11 lat - byli najmłodsi w swej kategorii wiekowej
Choreografami i opiekunami zespołów oraz solistów są Joanna Zielińska oraz Paweł Kułaga.
źródło: J.Zielińska
Fcdorczyk Kacper12:20, 30.05.2016
Alibi też było,o nich też warto napisać
Głowacz Wit12:37, 30.05.2016
Przejrzyj dokładnie stronę. Brawo SDS !
Faszcz Hugo12:45, 30.05.2016
o wiele wcześniej było na ekutno, niżej zobacz
Ysrol Klaudiusz07:41, 31.05.2016
Zamilknąć raz na zawsze odnośnie komentarzy na temat dzieci (chore, niespełnione ambicje rodziców). Wszystkie zespoły i ich soliści czy duety tańczą bo lubią, a więc milczeć !!!!!!!
Rachmański Walter13:36, 30.05.2016
ha ha ha nieźle się uśmiałem czytając tego newsa gratuluję dzieciakom jednak to co jest tu napisane to przerost formy nad treścią .. chyba ktoś to próbuje się dowartościować radzę dokładnie przejrzeć cały program
Zielonka Zbyszko14:36, 30.05.2016
Pani Joanna ma poczucie wartości swojej szkoły i dzieci. Czy coś w tym złego?
Banach Lucjan15:31, 30.05.2016
jak widać na złączonym obrazku na cztery zespoły czwarte miejsce
za każdym razem sds zwraca uwagę jurry
he gdzie podium dlaczego tylko czwarte jak są najlepsi widziałem solówkę Zuzi 100 % siebie rewelacyjnie ale pozostałe ...
Ysrol Klaudiusz07:42, 31.05.2016
Zamilknąć raz na zawsze odnośnie komentarzy na temat dzieci (chore, niespełnione ambicje rodziców). Wszystkie zespoły i ich soliści czy duety tańczą bo lubią, a więc milczeć !!!!!!!
Ysrol Klaudiusz07:57, 31.05.2016
....ale pozostałe to co ? gówno ? - milczeć !!!!!! skończyłam, dziękuje.
Hołub Olgierd16:15, 30.05.2016
Ogólnie bardzo słabo a konkurs przecież podrzędny
Kusprulin Serafin18:28, 30.05.2016
Szkoda że dorośli ludzie a nie potrafią się zachować, zastanówcie się nad tym co piszecie
Brawo dzieciaki, obyscie wyrośli ma mądrzejszych ipotrafili cieszyć się gdy inni wygrywają i umieli podać rękę mimo że ktoś inny reprezentuje inna szkole niż wasza. Powodzenia
Kusprulin Serafin18:37, 30.05.2016
Poziom szkoły to nie tylko to co dzieje się na scenie ale i to jak się zachowują dzieciaki i rodzice poza nią. Wzajemny szacunek, koleżanki czy kolegi z jednej grupy do koleżanki czy kolegi z innej grupy. Rodzice powinni być dumni z dzieci każde ze swojego, uczyć ich zdrowej rywalizacji a nie wysmiewAnia innych..
Porąbski Baltazar07:24, 31.05.2016
Kochani tu nikt nie ma nic do dzieciaków, jedni i drudzy robią to co lubią, tylko Pani Asia niech nie wypisuje bzdetów i nie wciska ciemnoty ludziom w celu reklamy. Może raz w życiu napisze prawdę. Jeśli ktoś osiągnie sukces to niech się chwali a nie chce dorównać swojej nauczycielce i co tamta zrobi to ona moi lepsi, ja mam większą salę, ja byłam pierwsza itd. A jak dla mnie to chyba coś jest nie tak bo miała pani tyle grup tanecznych zawsze na zawodach, aż miło było patrzeć, które odnosiły sukcesy i już ich nie ma zostały tylko trzy
Tylu wspaniałych młodych instruktorów i co wszyscy odeszli, chyba był jakiś powód
może tak mniej krzyku ja ja ja n a j l e p s z e to więcej pracy i serca bo nie tylko kasa się liczy. Kadra instruktorska się kruszy, jakiś powód jest
Ysrol Klaudiusz07:48, 31.05.2016
Pozakładać swoje szkoły tańca - reklama dźwignią handlu (każdy ma coś za paznokciem)
Ysrol Klaudiusz07:53, 31.05.2016
Wokół jest wiele reklam usług, produktów: "u nas najtaniej, najlepiej, najsmaczniej" - a KAŻDY WYBIERZE I TAK TO CO UWAŻA.
Ysrol Klaudiusz07:42, 31.05.2016
Zamilknąć raz na zawsze odnośnie komentarzy na temat dzieci (chore, niespełnione ambicje rodziców). Wszystkie zespoły i ich soliści czy duety tańczą bo lubią, a więc milczeć !!!!!!!
Ysrol Klaudiusz07:43, 31.05.2016
BRAWO !!!
Staniewski Józef08:43, 31.05.2016
Prawda boli, kłamstwa zawsze wypływają Kutno to nie Ciemnogród...Klaudiusz pamiętaj nie krzycz idź na salę i poskacz ochloń
Okrasiński Mieszko08:49, 31.05.2016
Bez dalszych komentarzy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz