Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki Pogotowia Ratunkowego i Policja. Policjanci zablokowali ulicę Łąkoszyńską.
- Nie mamy jeszcze ustalonej tożsamości denatki. Czynności trwają - mówi st. asp. Paweł Witczak, oficer prasowy KPP Kutno.
Jak się niefocjalnie dowiedzieliśmy około 80-letnia kobieta wyszła z chóru z Kościoła i trafiła wprost pod koła.
Aktualizacja 6 listopada godz. 10.04
-Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierująca samochodem kia rio, 37-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 79-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza poniosła śmierć na miejscu. Kutnowscy policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - dodaje Witczak.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego policjanci apelują do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i ścisłe stosowanie się do obowiązujących przepisów prawa o ruchu drogowym.
Matus Ludwik00:00, 00.00.0000
Tego przejścia nie widać a lampy kościoła oślepiają i odwracają uwagę
Matus Ludwik00:00, 00.00.0000
inna sprawa wszyscy tam zasuwają grubo ponad kreskę
Gruszko Apoloniusz00:00, 00.00.0000
Tragedia, po co te zdjęcia z ofiarą, zastanówcie się !!!!!
Erbs Jurand00:00, 00.00.0000
tam się tak jedzie setka to prawie norma o niektórych godzinach a motocykliści niektórzy jeszcze prędzej
Respondowski Nestor00:00, 00.00.0000
Zgadzam się !!!!
Undruh Dionizy00:00, 00.00.0000
prawda! nie widać przejścia!
Demków Bazyli00:00, 00.00.0000
racja!
Nurel Szymon00:00, 00.00.0000
Widać znak, że jest przejście dla pieszych więc powinno się zachować ostrożność czy to takie trudne do zrozumienia?!
Locentowicz Mieszko00:00, 00.00.0000
dokładnie! oznakowane jest przejście, czego jeszcze wam mało???? może migające swiatla i traby informujące trabnieciami,ze przejście jest?
Respondowski Nestor00:00, 00.00.0000
Zero szacunku, widocznie dla niektórych,, reporterów"" nie liczą się uczucia rodziny ofiary
Rogoziński Ferdynand00:00, 00.00.0000
kobietę tam ratują, żyje jeszcze, normalna sprawa, wszędzie mnóstwo takich zdjęć. To ich praca jest zresztą, mają portal, to robią. A rodzina ofiary nie siedzi jak wy przy necie i nie ogląda tego, więc jej uczucia zostawcie w spokoju. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie
Huzko Bonifacy00:00, 00.00.0000
Spoko, zapomnijmy o zdjęciach i udawajmy, że nie doszło do żadnego wypadku. Co za ludzie...
Dederkał Pius00:00, 00.00.0000
Apolek weź się nie spinaj
Wereszczak Anioł00:00, 00.00.0000
tak drastyczne zdjęcia powinno się cenzurować.Dostęp do portalu i artykułów jest powszechny. Pomyślcie czasami czy dobry news i większa ilość wejść jest warta promowania czyjejś krzywdy(przypominam o rodzinie tej kobiety). Po drugie są jeszcze dzieciaki i młodzież.Myślę, ze ktoś powinien takie zachowania portalu zgłosić na policję. Na kutno.net.pl potrafili załagozić relację.
Ogorzały Rufin00:00, 00.00.0000
gdzie tu widzisz drastyczne zdjęcie?
Brunoff Rozalia00:00, 00.00.0000
tamci nie dali bo byli za późno prosta sprawa, normalnie jak są też dają, no znów konkurencja chyba Wam zazdrości. bez sensu, bo w tym mieście jest miejsce dla tych dwóch portali, jeden niezależny a drugi niestety nie bo panów Ś
Bołądz Hilary00:00, 00.00.0000
Do obowiązków reprtera należy przedstawiac prawde taką jaką jest.
Bołądz Hilary00:00, 00.00.0000
Co do drastyczności tych zdjęć, to proszę mi powiedzieć, w którym ujęciu to zdjęcie jest drastyczne? Jeśli uważacie państwo, że śmierć jest sprawą drastyczną, to proszę zwrócić uwagę na obecne wszędzie nekrologi. O czym one informują? Wielokrotnie jest dopisek, że dany człowiek zmarł po długich cierpieniach. Czy takie stwierdzenie niektórzy z was nie potraktują jako drastyczne? Mamy takie życie i musimy się z tym pogodzić. Jedni sie rodzą, inni umierają.
Gibboni Damian00:00, 00.00.0000
zdjecia sa bardzo drastyczne!
Locentowicz Mieszko00:00, 00.00.0000
tak,szczegolnie to z beretem jest drastyczne....wezcie się zastanowcie co piszecie, gdzie sa drastyczne zdjęcia, ???Bo może ja mam inne ....
Ogorzały Rufin00:00, 00.00.0000
spinacie majtki jak byscie nigdy nie widzieli osoby po wypadku wezcie sie pierd**** w glowe... kazdy z tak piszacych osob złamałby prawo i nie udzielił pierwszej pomocy bo by sie brzydzil... sranie w banie bo trup.... szkoda mi was
Moczarny Abercjusz00:00, 00.00.0000
a może jak zobaczymy to tak dosadnie, to ktoś się zacznie starać, żeby poprawić widoczność na takim przejsciu, żeby się takie wypadki już nie zdarzały? zresztą, drastyczne to te zdjecia nie są.
Wais Sylwester00:00, 00.00.0000
Patrząc po uszkodzeniach auta to raczej nie było wtargnięcie pieszej.Do zdarzenia musiało dojść praktycznie na środku jezdni.
Broszkiewicz Gilbert00:00, 00.00.0000
albo jak cymbał jeden z drugim zobaczą coś takiego to może zdejmą nogę z gazu.
Brunoff Rozalia00:00, 00.00.0000
masz rację też tak uważam, może pan prezydent zobaczy że tam światła muszą być albo inne ustawienie latarni, może zobaczy policja, przecież już tam raz był taki wypadek
Gobiata Bogumił00:00, 00.00.0000
człowiek o kuli raczej nie wtargnie nagle jezdnie
Nigroponte Longin00:00, 00.00.0000
samochody jeżdżą jak chcą!!! Setki razy szedłem po pasach i samochód przejechał centymetry ode mnie, mnustwo razy wszedłem na swoim zielonym świetle i samochód przejechał obok mnie bo wjechal na swoim czerwonym!!!!!
A my jeszcze na własne życzenie chcemy łagodzenia prawa i mandatów! eh
Boniuko Włodzimierz00:00, 00.00.0000
Niech sobie jeszcze bardziej doświetlą kościoły wielkich wielmożów a przejścia w du-pie niech mają bo przecież po nich motłoch chodzi. Może wreszcie ktoś ruszy tą zakutą łepetyną i przeleci to miasto sprawdzając warunki bezpieczeństwa i możliwości poprawy sytuacji a także właściwe zastosowanie znaków drogowych. Wszyscy decydenci w du-pie mają to co dotyczy normalnych ludzi. Jeśli już coś zrobić to tak aby się przypodobać jakiemuś możnemu lub załatwić dla znajomych królika.
Gnatkowski Aaron,00:00, 00.00.0000
nad każdym przejściem dla pieszych białe jasne światło, nad pasami!!! nie obok jak na barlickiego
Gibboni Damian00:00, 00.00.0000
ekutno pobiło rekordy, zdjecia sa bardzo drastyczne
Motas Rajmund Stanis00:00, 00.00.0000
Coś Wam powiem, mój teść kiedyś potrącił tam kobietę i okazuje się, że te przejścia są źle oświetlone... mnóstwo jest świateł bocznych a tych co mają oświetlać przejścia jest mało...
Fa]ewski Mieszko00:00, 00.00.0000
"..się pędzi po mieście nówka brykami..." Wyrazy współczucia dla rodziny potraconej Pani.
Ustaszewski Wasyl00:00, 00.00.0000
to była jakieś stara Nubira czy coś jeszcze gorszego...
Drymała Arnold00:00, 00.00.0000
[*] już tesknie
Szkopowski Izydor Ja00:00, 00.00.0000
Może niektórym wydawać się, że te zdjęcia nie są drastyczne, ale są wysoce nieodpowiednie, bardzo osobiste. Robiąc reportaże fotograf powinien wiedzieć jakiego typu obrazy można opublikować, a czego ze zwykłej kultury, szacunku dla zmarłej oraz Jej rodziny nie należy. Także wstyd dla osoby, która wykonała te zdjęcia i w pogoni za sensacją opublikowała je, zapominając o tym że wszyscy jesteśmy ludźmi i to mógł być każdy z nas. Brak szacunku.
Chalipiński Tristian00:00, 00.00.0000
Jak ja umrę też będą takie zdjęcia ? -.-
Szabaniewski Klemens00:00, 00.00.0000
Tak to ty chyba bys umierac nie chciala a w razie cos to pros bliskich zeby z czarnego ubranka mini ci zrobili
Poalsknis Abdon00:00, 00.00.0000
to nie jest zaden wstyd ale przestroga dla ludzi ktorzy jezdza zbyt szybko!
Dejner Sobiesław Tom00:00, 00.00.0000
mam nadzieję że kierowca poniesie karę to była wspaniała kobieta wyrazy współczucia dla rodziny
Dejner Sobiesław Tom00:00, 00.00.0000
Żegnaj Pani Marylo nie zasłużyłaś na taką śmierć
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz