Wiadomości

Zamknij

Teatr Puszek: Nie ma tego złego dla małej kutnowskiej publiczności

08:14, 29.11.2012
Wczoraj w Centrum Teatru Muzyki i Tańca z 45 premierą wystąpił Teatr Puszek. Spektakl "Nie ma tego złego" pokazywany był wcześniej kilka razy w tym podczas ostaniego Święta Róży i zbierał zawsze gromkie brawa. Tym razem również nie mogło być inaczej.

Młodzi aktorzy -podopieczni Kutnowskiego Domu Kultury spisali się na medal, dzieci z rodzcami bawiły się na widowni znakomicie. I Już dziś zapraszamy na 9 grudniao godz. 14.00 do Centrum, gdzie odbędzie się 9 edycja koncertu I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MIKOŁAJEM.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Bietys NorbertBietys Norbert

5 0

Super zdjęcia

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kanarek AmadeuszKanarek Amadeusz

5 0

Zgadza się. W końcu!!! dobre zdjęcia. Mało publiki a dużo zdjęć wykonawców. I w dodatku każde zdjęcie inne. A poza tym, gratulacje dla dzieciaków. Widać że robią teatr z prawdziwą pasją. Wspaniali jesteście!!!!

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wola ErazmWola Erazm

4 0

KDK to dno

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%