Jadący bezpośrednio za audi samochód osobowy marki BMW na kutnowskich numerach, widząc przed sobą wypadek próbował uniknąć zderzenia i zjechał na trawnik, gdzie zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, pasażer hondy civic oraz dwie osoby z audi. Wszyscy zostali odwiezieni do kutnowskiego szpitala.
Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z kutnowskiej PSP. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, odcięciu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz zebraniu rozlanych płynów silnikowych. Aktualnie skrzyżowanie ulic Holenderskiej i Józefów jest częściowo zablokowane. Ruch pojazdów odbywa się tylko w kierunku skrętu z ulicy Józefów w Holenderską. Na miejscu ślady wypadku zabezpieczają policjanci z kutnowskiej KPP. Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 15 lub 16. Zalecamy objazd ulicą Troczewskiego i Łąkoszyńską.
fot. Bogdan Malinowski
1 0
Ładnie sie wykoleili , ten z hondy nie pomyslal ze jezdnia mokra i samochod pewnei troche przyboksowal kolami i stal w miejscu zamiast rwac do przodu co nei zmienia faktu ze wymusil.
1 0
jakby bmk trzymała sie w należytej odległości to nie wylądowałaby na płocie. ale cóź BMW wiadomo
1 0
To są ułamki sekundy więc nie bądz taki mądry. Kierowca zachował się bardzo dobrze nie pogarszając sprawy. BMW wiadomo?- niby co?
1 0
ło bo pyndzom na łeb na szyje
1 0
piękne fotki kto był pierwszy???
1 0
chodzą słuchy że konkurencja jest teraz krok przed Wami?
1 0
jakby byla to byłaby tam akurat pierwsza luba miała zdjęcia, a tak tu wszystko było a tam nie. zresztą chyba nie o to chodzi i tak zawsze ekutno się wyróżni bo są lepsze,fajniejsze teksty i nie wymyślane historie
1 0
wczoraj konkurencja splagiatowała ekutno po całości, cały tekst się ukazał u pseudokonkurencji, no smiechy, pewnie sprawa będzie i usunęli mój komentarz, ale liczę że redaktorzy zrobili printscreena, piękna sprawa będzie, może niektóre panie zaczną tam podawać że to nie są w ogóle ich teksty.
1 0
Pompejusz nie chodzi czasem żeby być pierwszym. Porównaj tekst o działkowcach na eku i na innych portalikach to zrozumiesz. zesraliby się a nie dadzą rady. newsy a publicystyka to naprawdę duża różnica
1 0
tez widziałem ten plagiat, że też szef im na takie rzeczy pozwala. zaraz wypad i tyle. mało ludzi szuka pracy?większość jest zżynana lub im przysyłana i nie podpisywana, już dawno tak jest
1 0
pisze o kom.pl oczywiście,żenada
1 0
pseudogazeta to esrutno które pojawiłosie dużo później i zachowuja sie jak dzieci wstyd i wiocha
1 0
tak z paczkę na liczniku miał
1 0
jak ustawią fotoradar na tym skrzyżowaniu, to kasa będzie płynęła szerokim strumieniem do Gminy. Większość kierowców jadących w kierunku McDonalda zapiernicza zdrowo ponad 70 km/h W/g mnie kierowca Hondy nie zdążył wyjechać i ze względu na nadmierną prędkość tych ostatnich został skasowany
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz